Jepet Makina Me Qera duke Filluar nga 100 euro dita. Tirana

Car Rental 26/09/2023 12:55 Post ID: 50875


Payment

100 Euro

✴ Minimum bookings 3 day and up
✴ Possibility travel International trips abroad
Brand SUV Mercedes-Benz, Year 2015 , Fuel diesel
Transmission Automatik
Kilometers 150,000 Km
City - Zone Tirana - Blloku/Liqeni Artificial
Address Ali Demi, Tirana, Albania - Maps
Reads 927

Jepet Makina me Qera tip Mercedes - Benz ML duke filluar nga 100 euro dita.

Mercedes Benz ML 350
 nafte Bluetec, eshte e vitit 2015 Full panorama, Start/stop
Amg Line, Timon me Ngrohje.
Makina eshte ne super gjendje shume e paster dhe komode.

Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.