Jepet me qera Jeep Patriot duke filluar nga 45 euro dita Tirana

Car Rental 21/11/2023 11:25 Post ID: 197553


Payment

45 Euro

✴ Minimum bookings 3 day and up
✴ Possibility travel National travel within the state
Brand Car-vehicles Jeep, Year 2011 , Fuel diesel
Transmission Manual
Kilometers 130,000 Km
City - Zone Tirana - Don Bosko
Address Rruga Don Bosko Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 198

📢 Jepet me qera makina Jeep Patriot duke filluar nga 45 euro dita

🚗 Jeep Patriot 2.2 Nafte  

🎡 Kambio Manual

🔓 Viti i prodhimit 2011

💰 Cmimi duke filluar nga 45 euro dita

✔️ Rezervoni mbi 3 dite

📌 Cmimi i makines percaktohet ne varesi te diteve qe rezervoni

📍 Makinen mund ta merrni ne Tirane ose Rinas, ne varesi te diteve te rezevimit mund tua sjellim dhe destinacione te tjera.

📲 Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ne WhatsApp!