Jepet me qera Mercedes Benz C class duke filluar nga 30 euro dita Tirana

Car Rental 20/11/2023 15:08 Post ID: 190638


Payment

30 Euro

✴ Minimum bookings 3 day and up
✴ Possibility travel International trips abroad
Brand Car-vehicles Mercedes-Benz, Year 2010 , Fuel diesel
Transmission Automatik
Kilometers 180,000 Km
City - Zone Tirana - Don Bosko
Address Rruga Don Bosko Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 297

 Jepet me qera Mercedes Benz C class duke filluar nga 30 euro dita 

🚘 Mercedes Benz C class

💥 Vitprodhim: 2010

⛽ Motorri: 220 CDI - Diessel

✨ Kambio Automatike

⏩5 vendeshe

💰 Duke filluar nga 30 euro dita 

📌 Cmimi i makines percaktohet ne varesi te diteve qe rezervoni

📍 Makinen mund ta merrni ne Tirane ose Rinas, ne varesi te diteve te rezevimit mund tua sjellim dhe destinacione te tjera.

📲 Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ne WhatsApp!