Jepet me qera makina Audi A6 duke filluar nga 35 euro dita Tirana

Car Rental 07/12/2023 19:49 Post ID: 189629


Payment

35 Euro

✴ Minimum bookings 3 day and up
✴ Possibility travel International trips abroad
Brand Car-vehicles Audi, Year 2008 , Fuel diesel
Transmission Automatik
Kilometers 200,000 Km
City - Zone Tirana - Don Bosko
Address Rruga Don Bosko Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 631

📢 Jepet me qera makina Audi A6 duke filluar nga 35 euro dita

🚗Audi A6 2.7 Nafte  

🎡 Kambio Automat

🔓 Viti i prodhimit 2008

💰 Cmimi duke filluar nga 35 euro dita

✔️ Rezervoni mbi 3 dite

📌 Cmimi i makines percaktohet ne varesi te diteve qe rezervoni

📍 Makinen mund ta merrni ne Tirane ose Rinas, ne varesi te diteve te rezevimit mund tua sjellim dhe destinacione te tjera.

📲 Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ne WhatsApp!