Jepet me qera Makina Jeep Wrangler 3.6 150 Euro Tirana

Car Rental 13/06/2024 16:17 Post ID: 147949


Payment

150 Euro

✴ Minimum bookings 3 day and up
✴ Possibility travel National travel within the state
Brand Car-vehicles Tjeter, Year 2014 , Fuel gasoline
Transmission Automatik
Kilometers 130,000 Km
City - Zone Tirana - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Address Rruga Komuna e Parisit Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 6314

📢 Tani mund të përjetoni emocionin e ecjes në natyrë dhe sfidat e terreneve të vështira pa pasur nevojë të blini një makinë të re.
🚙 JEEP WRANGLER me qera ⛽ 3.6 Benzine
✨ Kambio Automatike, Viti 2014  💰 Cmimi i makines ne Varesi te Diteve te rezervimit, duke filluar nga 150 euro dita !
📲 Nuk ka kohë për të humbur! Provoni kete aventurë me Jeep Wrangler me qera. Rezervoni tani dhe përqendrohuni vetëm te emocionet e ecjes së jashtëzakonshme.
📞 Kontaktoni numrin tonë për rezervim dhe zbuloni më shumë për këtë makinë të paharrueshme.


Customer Review 2

H. Gjapi
Reservation service
10 points
Pickup/Delivery Service
10 points
Car condition
10 points

M. Gjelaj
Reservation service
10 points
Pickup/Delivery Service
10 points
Car condition
10 points