Shitet, Ambjent Biznesi, Dogana, Tirane, UNA27622 Tirana

Business Property in Sale 16/01/2023 10:46 Post ID: 92235


Payment

223,000 Euro

Square Feet 89.00 with 1 Toilete
Floor Floor 0
Distances 3.05 km from city center
City - Zone Tirana - Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja
Address Ish Sheshi Shqiponja - Maps
Reads 29

Disponojmë Ambjent Biznesi në Shitje.
Ambjenti ndodhet në zonën e Doganes, Tirane.

• Ambjenti ka një sipërfaqje totale prej 89.3m2
• 1 Tualet
• Fasade xhami perimetrale
• Kati 0
• Orientimi: Jug
• Vetrata termike dopio xham
• Fasade Xhami Perimetrale
• Parket,pllakte sipas zgjedhjes se klientit
• Sistem chiller/multisplit
• Sistem multi strade
• Dopio tulle dhe 10cm lesh guri ndarje ndermjet apartamenteve
• Fasade e ventiluar
•Dogana 2020

Mundesi Kreditimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!