Shitet, Biznes-Bar-Kafe, Fusha E Aviacionit, Tirane 31,000 Euro ID: PRO28654 Tirana

Business Property in Sale 28/12/2022 17:19 Post ID: 91565


Payment 31,000 Euro
Square Feet 121.00 with 2 Toiletee
Floor Floor 0
City - Zone Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Address Ish Fusha e Aviacionit - Maps
Reads 83

Disponojmë Biznes, Bar-Kafe për shitje, cili ndodhet i pozicionuar te Fusha e Aviacionit
Informacion mbi Ambientin:
• Sipërfaqe e ambientit : 121.3m2
• Kati 0
Organizimi i brendshëm:
• Open Space
• 2 Tualete
• Verandë e shfrytëzueshme
Cilësi të tjera:
• Aktualisht në gjendje pune.
• Tendë në verandë që hapet dhe mbyllet
• Fasadë e ambientit që hapet dhe mbyllet totalisht
• Sistem kondicionimi dhe sistem aspirimi.
• Mundësi shumë e mirë investimi pasi ndodhet e pozicionuar buzë rruge kryesore dhe në një nga zonat më të populluara të Tiranës.
Për vizitë në pronë na kontaktoni!