Shitet, Godine Biznesi, Bathore, Tirane Kontakto Per Cmimin ID: PRO25680 Tirana

Business Property in Sale 01/12/2023 16:56 Post ID: 65776


Payment

1,900,000 Euro

Square Feet 1000.00 with 1 Toilete
Floor Floor 6 with 1 Elevator
Distances 5.95 km from city center
City - Zone Tirana - Kamez/Paskuqan
Address Bathore, Albania - Maps
Reads 69

Disponojmë Godinë Biznesi për shitje, pozicionuar në Bathore.
Informacion për godinën:
• Godinë 6 katëshe + Post Parkimi të nëndheshëm
• Sipërfaqe totale : 2064.8m2, 301m2 kati
• 5 katet e para kanë lartësi : 3.85m
• Kati 6 ka lartësi : 2.85m
Organizimi i brendshëm:
• Organizuar në 3 kate njesi dhe 3 kate apartamente
• Kati nëndheshëm : 7 Poste Parkimi +2 Tualete
• Kati përdhe deri te i katërt : Open Space + 2 tualete për secilin kat
• Kati 5 : • Sallon i bollshëm • 5 Dhoma Gjumi • 2 Tualete • Verandë • Depo
Cilësi të tjera:
• Ndërtim i ri
• Katet lidhem me shkallë të jashtme dhe ashensor
• Fasadë xhami e gjithë godina
• Dopjo xham (xham termik me 6 shtresa+xham i temperuar me 5 shtresa)
• Pozicionuar buzë rruge duke ofruar një mundësi shumë të mirë investimi.

Për vizitë në pronë na kontaktoni!