Shitet, Objekt Biznesi, Kamez. ( PRO+24565) Tirana

Business Property in Sale 20/09/2023 16:35 Post ID: 56911


Payment

2,000,000 Euro

Square Feet 286.00 with 2 Toiletee
Floor Floor 0 with 1 Elevator
Distances 6.71 km from city center
City - Zone Tirana - Kamez/Paskuqan
Address Kamez, Albania - Maps
Reads 69

Godina pozicionohet në zone industriale, me vendodhje ne Kamez.

Prona ka një sipërfaqe totale prej 2865 m, përfshin një sipërfaqje tokë prej 2500 m2.

Ndërtesa ka strukturë 4-katëshe (showroom dhe magazine) ku ndahen perkatesisht ne:
-Kati zero me sipërfaqe 509.51 m2.
-Kati pare me sipërfaqe 556.88 m2.
-Kati dyte me sipërfaqe 556.88 m2.
-Kati i trete me sipërfaqe 556.88 m2

Gjithashtu disponon edhe nje magazine me siperfaqe 678.5 m2 me lartesi 5 m.

Objekti aktualisht eshte ne gjendje pune.
Objekti ka ashensor te brendshem dhe eshte i investuar.

Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe eshte opsion shume i mire investimi.

Për ta vizituar na kontaktoni!