Shitet, Ambient Biznesi, Kopshti Botanik, Tirane. Tirana

Business Property in Sale 04/12/2023 15:26 Post ID: 187555


Payment

250,000 Euro

Square Feet 93.00 with 1 Toilete
Floor Floor 0
City - Zone Tirana - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Address Kopshti Botanik - Maps
Reads 88

Shitet, Ambient Biznesi, Kopshti Botanik, Tiranë.
Ambienti ndodhet në rrugën Shyqyri Brari.
Informacion mbi ambientin:
• Sipërfaqja: 93 m2.
• Kati 0.
• Ndërtim i ri.
Organizimi:
• Open space.
• Tualet.
Cilësime të tjera:
• Fasadë xhami.
• Totalisht i mobiluar dhe i investuar.
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!
AL34899


Cel. :