Shitet Dyqan ,Super Vendodhje,Rezidenca Future Home Tirana

Business Property in Sale 01/12/2023 13:40 Post ID: 154866


Payment

200,000 Euro

Square Feet 50.00 with 1 Toilete
Floor Floor 0
Distances 2.86 km from city center
City - Zone Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Address Rruga Teodor Keko - Maps
Reads 61

Informacion mbi pronen:
Investo i Sigurt ne biznesin tend te ri ne kete Rezidence me nje pozicion shume strategjik buze rruges Teodor Keko. Hapsira te bollshme dhe vetrata termike te levizshem. Instalime per sistemin e kondicionimit te bera nga firma e ndertimit. Lartesia e cdo njesie eshte 5.25 m e cila ju jep mundesin e ndarjes se ambjentit ne duplex. Per infromacione me te detajuara na kontaktoni.
Adresa: Tiranë, Rruga Teodor Keko
Çmimi: €200.000
Siperfaqja totale: 50 m²
Kati: 0
Banjo: 1
Viti i ndertimit: 2022

📞 Kontakti: Anisa