Okazion: Amb Biznesi (Vija e Pare e Plazhit - Durres) -- 100 m2 (Godine e Re) Super Investim Tirana

Business Property in Sale 03/12/2023 09:26 Post ID: 101619


Payment

140,000 Euro

Square Feet 100.00 with 1 Toilete
Floor Floor 1 with 1 Elevator
Distances 0.85 km from city center
City - Zone Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Address Durres, Shkembi i Kavajes - Maps
Reads 985

Shitet Amb Biznesi - i Shfrytezueshem si Dyqan, Lokal ose Restorant i Vogel ne Vije te Pare te Plazhit - Durres / Shkembi i Kavajes 


*** Mundesi per Blerje te Dy Garazheve me 30,000 Euro Extra


Q3182


Te Dhenat: - Sip. Totale: 100 m2

- Sip. Neto: 87.9 m2

- Pallat i Vitit 2015Extra:


- Me nje siperfaqe neto 87.89 m2- Dyqani ndodhet ne nje pallat te ri te ndertuar ne vitin 2015 dhe eshte ne gjendje shumë te mire pa asnje demtim nga termeti.


- Dyqani eshte vetem 3 minuta larg rruges kryesose (plepa) dhe lehtesisht i aksesushem dhe ne kembe.
- Gjate veres ka shum levizje dhe kerkesat per dyqan jane shume te larta sidomos restorante dhe piceri.


- Dyqani gjithashtu ka dhe 50 m hapsire nga jashte qe mund te perdoret per vendosjen e tavolinave.

Cmimi :140,000 Euro ++ Dy Garazhe per 30,000 Euro ExtraTel ose WhatsApp: