Jepet ambient biznesi me qera 250m2 Tirana

Business Property for Rent 13/06/2024 20:18 Post ID: 104024


Payment

2,500 Euro

Square Feet 250.00 with 2 Toiletee
Floor Floor 1
Distances 1.52 km from city center
City - Zone Tirana - Lumi Lana/ Bulevard
Address Bulevardi Zhan DArk 55, Tirana, Albania - Maps
Reads 329

Ambient komercial per qira. Vendndodhja prane gjimnazit Ismail Qemali ne nje nga zonat teper te frekuentuara, per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, qender biznesesh private dhe afersi me transportin publik dhe akses te menjehershem me rruget kryesore te kryeqytetit e ben kete ambient ideal per zhvillimin e biznesit tuaj si call center, etj. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te perfunduara ne 2019 dhe ka nje siperfaqe prej 250 m2.Per vizite ne prone kontakto