Amb Komercial **Zyra (420m2) Open Space, kati 3 ( DELIJORGJI - Rr. e Kavajes - Globe ) 4m Lartesi, Sis. Kondicionimi Tirana

Business Property for Rent 20/06/2024 02:04 Post ID: 103438


Payment

3,900 Euro

Square Feet 400.00 with 1 Toilete
Floor Floor 3 with 1 Elevator
Distances 0.87 km from city center
City - Zone Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Address Rruga e Kavajes Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 2942

Jepet me Qira Ambinet për Zyra 420 m² Open Space, Kati 3 nga Toka PERBALL DELIJORGJIT - RRUGA KAVAJËS ( GLOBE ) PËRBALL INTESA SAN PAOLO BANK - Ambienti është 4 m lartë, me sistem kondicionimi dhe sistem aspirimi - Ndriçim me Spote dhe Neone- I përshtatshëm për çdo lloj biznesi - Fiks te Tuneli


Q4664


Te dhenat e ndarjes:


- 1 ambient open space 

- 3 dhoma 

- 4.Tualete

- 2 Ballkone

- 1 Korridor


- Sipërfaqja Neto :  400 m²

- Sipërfaqja e Përbashkët : 30 m² 

- Sipërfaqja Bruto : 420 m² 

- Pallati :  Ri 

- Katet e pallatit : 9

- Kati ambienit : 3 

- Orientimi :  JUG - LINDJE 

- Ashensor : JO

- Viti ndërtimit : 2008

- Open Space  ( Mundësi për më pak m²) Karakteristikat: 


- Jepet me Qira Ambinet për Zyra 420 m² Open Space, Kati 3 nga Toka RRUGA KAVAJËS ( GLOBE ) PËRBALL INTESA SAN PAOLO BANK 

- Ambienti është 4 m lartë, me sistem kondicionimi dhe sistem aspirimi.

- Ndriçim me Spote dhe Neone

- I përshtatshëm për çdo lloj biznesi 

- Fiks te Tuneli 


  

ÇMIMI : 3900€ ( i diskutushëm )


Tel ose WhatsApp: