Okazion - Rafte dhe Manekin Tirana

Business Equipment in Sale 15/11/2023 19:30 Post ID: 196194


Payment

5,000 Euro

City - Zone Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Address Rruga Sami Frasheri Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 30

Shiten rafte dhe manekine te nje biznesi me cmim te lire.Materialet jane italiane.Cmimi eshte i diskutueshem.Materialet shiten te gjitha bashke ose vecante.