Mobilje per parukeri Tirana

Business Equipment in Sale 14/10/2023 10:40 Post ID: 183767


Payment

350,000 Euro

City - Zone Tirana - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Address Rruga Hasan Alla Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 106

Shitet kolltuku ne gjendje perfekte esht perdorur vtm dy muaj jo me shum nuk ka asnje njoll asnje demtim, komodina dhe kjo ne gjendje perfekte nuk ka asnje demtim apo gervishje dhe tabela me shkrim roz ne gjendje te mire. Per arsye e mbylljes te biznesit shiten me cmime ekonomike. vetem ne whatsapp