🏡 apartament te fresku 2+1

🕵 Online 393 lexues | ⏳ 17 njoftime ne pritje     Print

137,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Fresku/Linze |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
93.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete

🌟 🏢 shitet apartament 2+1+2 me postë parkimi të përfshirë në zonën e freskut 🌟📍 adresa: zona e freskut, një nga zonat më të qeta dhe të kërkuara për banim në tiranë.🏠 përshkrimi: ky apartament modern 2+1 ofron një ambie...

22/05/2024 12:53

160,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Fresku/Linze |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete

Shitet apartament 2+1+garazhd te freskushitet apartament 2+1+garzhd me siperfaqe 22 m2, i ndodhur ne katin e 3 te nje pallati te mireadministruar.adresa: tiranë, kafe bosforiÇmimi: €160.000siperfaqja totale: 105 m²kati: 3dhoma gjumi: 2tualete: 1...

13/03/2024 12:58

138,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Fresku/Linze |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete

🔱apartament 2+1 ne shitje te fresku📍rruga e teleferikut👉2+1 me sip 110 m2 , kati 1.☀️orientim me drite natyrale📜me hipoteke 💶 138.000 euro ✅ apartamenti organizohet ne: korridor, 2 dhoma gjumi, sallon + aneks gatimi ,tu...

20/02/2024 16:19

98,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Fresku/Linze |
Ambjenti
1+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete

Shes apartament 2+1 te mobiluar ne fresk tek thesari i shtetit tek zona e freskut, tek thesari, 150 metra nga stacioni i urbanit. pallati rekord 3, shkalla 1, kati 5 shes apartament 2+1+koridor+banjo me dritare+ballkon. plotesisht i mobilu...

10/02/2024 11:41

135,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Fresku/Linze |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
112.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete

Apartament luksoz 2+1+2 per shitje te rruga e thesarit ,fresku apartamenti 2+1+2 per shitje te fresku informacion mbi apartamentin: siperfaqe neto 111.49 m2 kati i 3 banim kubature e rregullt orientimi veri-jug lindje ndri...

04/01/2024 21:33

93,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Fresku/Linze |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
84.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete

Shitje apartament. 2+1 📍 tek fresku, prane fizikes berthamore,, ne zone te mire 🏡 kati 4- ashensor 📏 84 m² siperfaqe 💰 93.000 euro ! shitet 2+1, kati 4 jo i fundit, sip, 84 m2, i mobiluar, i kompletuar me te gjith...

22/11/2023 13:31

105,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Fresku/Linze |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete

Shitet apartament te restorant fresku 2+1, kati 3, i mobiluar, 95 m2, 105 mij euro ...

03/11/2023 16:29

287,000 Euro - Shitet: 2+1 **i Pabanuar Me Pare ( 📍petro Nini - Prane Nobis ) K4, Ashens - Investim I Ri **ne Qese: Mobilim Modern,

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.59 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet: apartament 2+1+ballkon ** i pabanuar me pare (📍 petro nini - prane nobis ) - rr. sami frashëri  kati 4, pllt me ashensor | super investim i ri (cdo gje ne qese) premium: mobilim moder...
📅 Date: 25/05/2024 13:55

229,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2, Liqeni I Thate, Tirane. Li39081

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.26 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament ndodhet ne filllim te rruges peti, liqeni i thate. me pamje nga liqeni informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja totale: 106.6 m2• kati i 5 jo i funditorganizimi:• salloni i nde...
📅 Date: 25/05/2024 16:07

145,000 Euro - 📢 Shitet Apartament 2+1 Te Rruga Stavri Themeli🔑

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (2.27 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
1 Tualete
📍shitet apartament 2+1 te rruga stavri themeli perballe kompleksit delijorgji.✔apartamenti eshte me siperfaqe neto 86.84 m² dhe siperfaqe totale 95.2 m².organizohet ne:♦️ sal...
📅 Date: 25/05/2024 16:24

61,000 Euro - Apartamente Per Shitje Me Çmim Okazion 📍 Tek Univers City!

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Zone Periferike/Aeroport (6.34 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Ne kompleksin me te ri dhe me te madh te banimit ne tirane, tek univers city mbrapa qtu, shiten apartamente te tipologjive te ndryshme ne faza te ndryshme, me cmime okazion, duke filluar nga 61.000 eu...
📅 Date: 25/05/2024 19:55

586,000 Euro - Ne Zonen E Rruges Se Elbasanit, Prane Lion Residence, Shitet Apartament 4+3+2,

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
4+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
248.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
3 Tualete
⏩ shitet apartament me siperfaqe 243m2 ne tirane ne zonen e rruges se elbasanit,  prane lion residence. apartamenti eshte 4+3+2,  ✅ apartamenti  ndodhet ne nje nga zonat elitare te kryeqytet...
📅 Date: 25/05/2024 20:17

169,000 Euro - Shitet: 2+1+kuzhinë E Veçuar ( 88 M2 ) 📍kopshti Botanik - Nënkalimi ( Komuna E Parisit, Në Krah ) **brand New**

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.20 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
88.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet: 2+1+kuzhinë e veçuar ( 88 m2 ) 📍kopshti botanik - nënkalimi ( komuna e parisit, në krah ) **brand new**luks - 100% e re , e kompletuar - kati 2 - pallat i ri v. 2012okazion: 169,000€ ...
📅 Date: 26/05/2024 13:21

162,000 Euro - Shitet: ✨ 2+1+2bllk ( Fiks Tek Kafe Flora, 2 Hapa Sh. Skenderbej - Qender) 100% I Ri Premium| (mbi 30,000€ Investi

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartamen 2+1+2bllk - chic me mbi🔥 30,000€ investim te ri ne apartament 🔥( ne zemer te tiranes  tek kafe flora fiks - mine peza - vetem 2 hapa nga sheshi skenderbej ) 100% i ri, di...
📅 Date: 26/05/2024 20:18

109,000 Euro - Ne Zonen E Rruges Se Dibres, Tek Kryqezimi I Shkolles Se Bashkuar Prane Credins Bank , Shitet Apartament 2+1, 109,000

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
 ne zonen e rruges se dibres, tek kryqezimi i shkolles se bashkuar prane credins bank , shitet apartament  2+1,  109,000 euro apartamenti  eshte  i  sapo i rikonstrukt...
📅 Date: 26/05/2024 21:46

165,000 Euro - Rruga Dibres ,kompleksi Halili Shitet Apartament 2+1, 165,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.83 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Rruga dibres ,kompleksi halili shitet apartament 2+1, 165,000 euro rruga e dibres ,kompleksi halili ne nje nga zonat me te preferuara per banim dhe investim shitet apartament i sapo investuar . ky...
📅 Date: 26/05/2024 22:54

85,000 Euro - Shitet Apartament 2+1, Fresk

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze 3.94 Km nga qendra
Apartament 2+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
84.00 m2
Kati 0, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1📍adresa: fresk, kompleksi mgb🏢kati : 0🛋hyrja eshte e mobiluar📐sip. 76.2m2 neto, 83.9m2 bruto💶 Çmimi : 85.000€ i diskutueshem•apartamenti ndodhet ne nje komplek...
📅Date: 27/05/2024 11:11

125,700 Euro - Ofrohet Per Shitje Apartament 1+1, Rezidenca Turdiu

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
1 Tualete
Apartamenti ndodhet ne garden residence turdiu, ish fusha e aviacionit.informacion mbi pronen:- ndertim i ri i sapo perfunduar- siperfaqe bruto 73.93- orientimi lindje- 3 ashensore dhe 2 kate nentoke ...
📅Date: 27/05/2024 11:10

145,000 Euro - Shesim Apartament 2+1 Perballe Delijorgjit Rruga Stavri Themeli Tirana, Albania Per Shitje 145,000

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
 partners94141apartamenti ndodhet ne rrugen stavri themeli, perballe kompleksit delijorgji.ndodhet ne nje kompleks te vogel familjar te pershtatshem per familje me femije lokacion perfekt.apartam...
📅Date: 27/05/2024 11:04

330,000 Euro - Shitet ,papafingo 2+1 +2 Tek Liqeni I Thate Kompleksi Fz Cmimi 330 Mije Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik 2.26 Km nga qendra
Papafingo(kati i catise) 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
172.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet  ,papafingo  2+1 +2 tek liqeni i thate kompleksi fz kati 7,i fundit me ashensor siperfaqe totale 172.2 m2 e mobiluar cmimi 330 mije euro...
📅Date: 27/05/2024 11:04

75,000 Euro - Apartament 1+1 Per Shitje Ne Astir/ Bar Artisti

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 1.20 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 ofrohet per shitje prane bar artistit ne astir. pallat i ti me ashensor. hyrje e me hapesire te bollshme. totalisht e arreduar ne menyre komode dhe teper moderne. zone mjaft e preferuar...
📅Date: 27/05/2024 11:03

260,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Sheshi Willson 260.000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
98.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament •2+1+ballkon•siperfaqe totale 98 m2•kati 8( i fundit)•pallat i ri•ashensor •i mobiluar•2 dhoma gjumi•2 tualete•ballkon•hipoteke•bllok•sheshi willson...
📅Date: 27/05/2024 11:01

120,000 Euro - Apartament Per Shitje 2+1 Ne Astir Prane 2 Palmave

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 1.20 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament per shitje 2+1 ne astir prane 2 palmave!ofrojme per shitje apartament ne nje zone shume te kerkuar te tiranes per banim dhe investim.apartamenti ndodhet ne nje godine te mireadministruar me...
📅Date: 27/05/2024 10:59

125,000 Euro - Shesim Apartament 2+1 Te Bulevardi I Ri !

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Shesim apartament 2 +1 te bulervardi i ri, kompleksi bermond !  ndodhet ne katin e pest banim ne nje pallat te sapo perfunduar.  eshte i organizura ne njje sallon dhe kuzhine, dy dhoma gju...
📅Date: 27/05/2024 10:54

216,000 Euro - Shitet: 3+1+2wc, Akull I Ri ( Selvia - Shk. Siri Kodra ) K8, Ndertim I V. 2023 - 100% I Investuar : Parket & Kondicioner

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.08 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
121.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament  3+1 ndertim i vitit 2023 me standarte bashkekohore dhe cilesi premium ideal per banim dhe investim.- ne proces hipotekimiq4483te dhenat e ndarjes:-1  sallon (dhome ndenje)...
📅 Date: 25/05/2024 12:36

85,000 Euro - Shitet Garsoniere Kalaja Vlore

❱ Shtepi ne shitje ❱ Vlore ❱ Uji i ftohte
Ambjenti Apartament
Garsoniere, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
33.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Garsoniere 38m2 tek kalaja prane marina baybuze rruge me pamje anesore nga deti.me certifikate pronesie.85000 euro0682059906...
📅 Date: 25/05/2024 13:37

355,000 Euro - Cmim Ofertë🔥 - Shitet: 3+1+2wc & 2depo ( Qender, Sheshi Skenderbej, - Galeria, Brenda ) K7, Pllt I Ri - ( Locationi

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
151.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
2 Tualete
Apartament ne shitje, ne cmim oferte 🔥 2218 €/ m2 🔥:  3+1+2wc & 2 depo ( qender sheshi skenderbej) (2218 €/ m2 pas 15 kateshit)  - galeria, brenda) - (pas 15 kateshit " hotel i...
📅 Date: 25/05/2024 23:54

170,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc *** Premium ( Shk. E Kuqe - Riza Cerova ) Pallat Premium, Fasade E Ventiluar | - Dorezohet Brenda 2024 -

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
109.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Super apartament ne shitje, premium 2+1+2wc +verandë të madhe (500m mbi shkollën e kuqe - riza cerova) pallat ne fazesuvatimesh*** dorezohet ne dhjetor 2024 | standart i larte ndertimi  | me v...
📅 Date: 25/05/2024 23:59

205,000 Euro - Qera, Apartament 2+1+post Parkimi, Liqeni I Thate, Tirane. Li37067

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamenti per qera 2+1+parkim me vendodhje tek liqeni i thate, komplaksi lim em, tirane. informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati 4 • sipërfaqe: 96 m2 • kubaturë e rregull...
📅 Date: 26/05/2024 06:40

58,800 Euro - Shitet Ap. 1+1 Perfekt (jug) ( Në Ali Dem) Pagesë Me Disa Këste ( Mundësi Financimi )

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
42.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet ap  1+1 në ali dem ( midis ali demit dhe shkozës) në cilësi  të lartë ndëritimi, kati 6 dhe orientim jug dhe me sipërfaqe totale: 42m2q4649- ndarjet e ambienteve janë në:&nb...
📅 Date: 26/05/2024 10:08

76,000 Euro - Okazion **1,270€/m2: 1+1 (ish Shqiponja - Casa Italia) K2, Pllt Ne Ndertim - Kompleks & Cilesi Premium

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit (3.49 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 ish  shqiponja - casa italia  | në proçes ndërtimi  ( sapo ka përfunduar tulla dhe suvatimet) afati përfundimit kompleksit nga "nova constrution 2012" është...
📅 Date: 26/05/2024 11:14

133,000 Euro - Shitet Penthouse Perfekt (afër K. Botanik) Me Dritë & Privatësi (100% I Ri) I Kuruar Në çdo Kënd

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.10 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet: penthouse i veçant: 1+1 me design & investim perfekt (74m2), afër kopështit boranik ( rr. bill klinton)  penthouse-i eshtë 100% i ri, i rikonstektuar & dizenjuar me kujdes dhe...
📅 Date: 26/05/2024 11:41

102,000 Euro - Mundesi Investimi: 💥 Shitet: 1+1 (shkolla E Kuqe - Siper Pazarit Te Ri) Me Hipoteke - Pllt I Ri *cilesi Premium: Dor

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.90 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet: super apartament 1+1 (shkolla e kuqe - siper pazarit te ri) 💥 me hipotekë 💥 | ndertim qe mbaron në fund te muajit maj  2024, pallat 4 katësh, 2 hyrje në kat & ashensor moder...
📅 Date: 26/05/2024 16:56

87,999 Euro - Shitet Apartamenti 1+1 Astir,unaza E Re

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.86 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 ne shitje ne katin e 9 prane viles l te bar return siperfaqe totale 72.3m2pallat i 2014 me ashensor ...
📅Date: 27/05/2024 10:52

187,790 Euro - Shitet, Apartamenti 2+1+2, Sarande.rv37065

❱ Shtepi ne shitje ❱ SarandeQender
Apartament 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament, 2+1+2 per shitje, sarande.Është një ndër zonat më të preferuara në sarandë duke pasur të aksesueshme, dyqanet, marketet, qëndrën, shëtitoren etj.informacion mbi pro...
📅Date: 27/05/2024 10:52

145,000 Euro - 💥apartament 2+1 Per Shitje Prane Globe, Rruga E Kavajes

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
📍shitet apartament 2+1 i mobiluar prane globe, tek rruga e kavajes📐siperfaqe: 95m2 organizimi:✅sallon ndenjie✅kuzhine dhe ambient gatimi✅2 dhoma gjumi✅1 tualet✅1 ballkon👉aparta...
📅Date: 27/05/2024 10:52

100,000 Euro - Shitet, Shtëpi Private 2+1, Vlorë.rv40803

❱ Shtepi ne shitje ❱ VloreZone Periferike
Shtepi Private 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
171.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
Disponojmë shtëpi private për shitje, vlorë.informacion mbi apartamentin:• sipërfaqe (bruto): 170.5 m2• sipërfaqe (neto): 74.6 m2• kati 0 banimorganizimi• salloni i ndenies• ambienti i...
📅Date: 27/05/2024 10:52

174,200 Euro - Apartament 2+1 Te Bulevardi I Ri!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
116.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Okazion!ofrohet per shitje apartament i tipologjise 2+1+2 ne nje nga rezidencat me te reja ne faze ndertimi prane bulevardit te ri te rr. besa!apartamenti ka siperfaqe 116.11 dhe organizohet ne korrid...
📅Date: 27/05/2024 10:52

154,356 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2,xhamia,vlore.rv37859

❱ Shtepi ne shitje ❱ VloreQender
Apartament 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
129.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Informacion mbi apartamentin:•kati 4•sipërfaqe bruto: 128,63m2•sipërfaqe neto: 107,47m2organizimi i brendshëm:•ambient ndenje dhe ambient gatimi•2 dhoma gjumi• 2 tualet•korridor shpë...
📅Date: 27/05/2024 10:51

188,700 Euro - Shitet, Apartament 1+1,transballkanike,vlore.rv39302

❱ Shtepi ne shitje ❱ VloreQender
Penthose(kati i fundit panoramik) 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
...
📅Date: 27/05/2024 10:51

450,000 Euro - Vile Ne Shitje Ne Gjirin E Lalzit !

❱ Shtepi ne shitje ❱ Durres ❱ Gjiri i Lalzit
Ambjenti Vila Luksoze
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
243.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
3 Tualete
...
📅 Date: 25/05/2024 11:27

205,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc ** & Post Parkimi ( Liq. I Thate - Rr. Peti ) 100% I Ri & I Investuar: Mobilim Cilesore, Parket

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apt: 2+1+2wc & post parkimi ( liqeni i thate - rr. peti ) kati 4, pallat i ri **2015 - 100% i ri dhe i investuar (i pabanuar me pare) mobilim cilesore, kuzh e re | kondicioner inverter | pa...
📅 Date: 25/05/2024 21:00

400,000 Euro - Shitet Vile 2 Kateshe Ne Folem!

❱ Shtepi ne shitje ❱ Durres ❱ Golem
Ambjenti Vila Luksoze
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
220.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
Vila organizohet ne: 2 kate banim, ku tani i pare esht banim.* sallon i bollshem.* kuzhine gatimi.* koridor. * 1 tualet.kati 2:* 3 dhoma gjumi.* 1 tualet●siperfaqe ndertimi 220 m/2.●sipe...
📅 Date: 26/05/2024 13:17

87,000 Euro - Okazion Apartament 1+1 Ne Shitje 87.000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.40 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartment~ 1+1~ 72.5 m2~ kati 4~ me ashensor~ i mobiluar~ orientim jug, me diell~ kubature e rregullt~ astir, bulevardi migjeni, prane nela 6~ zone qe ofron facilitetet kryesore(supermarket, fa...
📅 Date: 26/05/2024 19:04

75,000 Euro - Shitet, Garsionere, Rruga

❱ Shtepi ne shitje ❱ VloreQender
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë garsionere, rruga "gjergj kastriot", vlorë.informacion mbi garsioneren:• ambient ndenjie dhe gatimi si dhe nje krevat dopio.• sipërfaqja e garsioneres: 70 m2• kati 1cilësime të t...
📅Date: 27/05/2024 10:51

120,000 Euro - Apartament 2+1 Per Shitje

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
91.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Kati 1siperfaqe 91.1 m2me hipoteke e mobiluarpallat i ri ...
📅Date: 27/05/2024 10:51

107,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Transballkanike, Vlorë.rv41203

❱ Shtepi ne shitje ❱ VloreQender
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet, apartament1+1,transballkanike, vlorë. informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja bruto: 64 m2.• kati 5.• ndërtim i ri.organizimi:• ambient ndenje.• ambient gatimi.• 1 dhoma ...
📅Date: 27/05/2024 10:51

78,000 Euro - Shitet Apartament 2+1, Albano Romina, Vlorë.rv41292

❱ Shtepi ne shitje ❱ VloreQender
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Disponojmë apartament 2+1 për shitje, albano romina, vlorë.informacion mbi apartamentin•  siperfaqe bruto 85m2•  kati i 5 banimapartamenti disponon:•  sallonin e ndenjes•&nbs...
📅Date: 27/05/2024 10:50

190,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Tek Rruga Riza Cerova

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneMinistria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 tek rruga riza cerovaka nje sipërfaqja totale 100m², pallat i ri me ashensor, i perfunduar.2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon .për më shumë informacion ju lutem na kontakton...
📅Date: 27/05/2024 10:48

180,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Tek Stacioni I Trenit

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.14 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 te stacioni trenit!apartamenti ka planimetri te rregullt dhe cdo hapesire te mireshfrytezuar dhe merr drite natyrale me orjentim perendim, lindje.ka nje siperfaqe totale prej 73m...
📅Date: 27/05/2024 10:48

125,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Kopeshti Botanik Prane Xhamise Ne Tirane (id 41211263)

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
2 Tualete
Id : 41211263 tek kopeshti botanik prane xhamise, shitet apartament 2+1, siperfaqe 101 m², kati 3 nga toka ne nje pallat te ri (pa ashensor). organizohet ne nje dhome ndenje me ambjent gatimi dh...
📅Date: 27/05/2024 10:48

137,500 Euro - Shitet Apartament 2+1

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.73 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
89.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
1 Tualete
📣 shitet apartament 2+1  ne faze perfundimesh📍 kompleksi ndergjoni🛣️ rruga jordan misia✨ 🚶🏻‍➡️ 5 minuta nga bulevardi ri🪜 kati 7📐 siperfaqe neto 76.7m2📐 sip...
📅 Date: 25/05/2024 11:43

100,000 Euro - Shitet Super Apartament 2+1 Dhe Parkim Ne -1 Tek Univers City 100.000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rinas/Aeroporti
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Kati 2 banim pallat i perfunduar!...
📅 Date: 26/05/2024 03:26

57,000 Euro - Okazion 2+1 Ne Shitje Ne Fresk 57.000euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze (3.60 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 2+1 ne shitje te fresku( i modifikuar )te ish restorant qesaraka sip. 64 m2...
📅 Date: 26/05/2024 20:23

65,000 Euro - Okazion 2+1 Ne Shitje Ne Kamez 65.000euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kamez/Paskuqan/Babrru (3.60 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
⚜️apartament 2+1 ne shitje ne kamez📍 rruga londer 📐 76.4m2 ☀️  orientim me  natyrale💶  65.000 euro 📜 me certifikate pronesie☑️ndodhet ne katin e 4...
📅 Date: 26/05/2024 23:20

135,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Tek Rruges E Kavajes, Prane Spitalit Gjerman(id 4129379)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Id 4129379ne rrugen e kavajes, prane spitalit gjerman, shitet apartament 2+1, kati 4(jo i fundit), siperfaqe 60 m², e restauruar totalisht , linja hidraulike dhe elektrike te reja.  disponon dok...
📅 Date: 27/05/2024 09:21

143,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Rrugen Stavri Themeli Perballe Kompleksit Delijorgji (id 41211627)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Id : 41211627,ne rrugen stavri themeli, perballe kompleksit delijorgji, shitet apartament 2+1 me certifikate pronesie, siperfaqe totale 95.2 m² (86.84 m² ne certifikate), kati 4 ne nje pallat te ri ...
📅 Date: 27/05/2024 09:30

135,000 Euro - Shitje, Apartament 2+1+2, Në Shëngjin, Lezhë Area41310

❱ Shtepi ne shitje ❱ Lezhe ❱ Shengjin
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
109.00 m2
Kati 11, Ashensor 1
2 Tualete
Disponojme apartament 2+1+2, per shitje apartamenti ndodhet prane rezidences twin tower, shëngjin, lezhë informacion mbi apartamentin: • kati 11 • sipërfaqe e përgjithshme:...
📅 Date: 27/05/2024 10:27

650,000 Euro - Vile 3 Kateshe Residenziale Ne Shitje Ne Rrugen Eduard Mano, Prane Kopshtit Zoologjik (id 4151147)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik
Ambjenti Vila Luksoze
7+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
530.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
5 Tualete
Id : 4151147,ne rrugen eduard mano, prane kopshtit zoologjik, shitet vile 3 kateshe, me hipoteke,siperfaqja e ndertimit 530 m², siperfaqja e truallit 200 m², bosh, me 3 kate te cilat jane:kati perdh...
📅 Date: 27/05/2024 10:48

122,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Kompleksi Asl 2, Në Xhamllik, Tiranë. Area39938

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
71.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament 1+1 për shitje, kompleksi asl 2, në xhamllik. • sipërfaqe neto: 59.3m² • sipërfaqe bruto: 71.14m² • sipërfaqe verande: 20.32m² • kati i pare ...
📅 Date: 27/05/2024 11:04

97,000 Euro - Palletet Cabej, Shitet Apartament 2+1.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 44.21 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 prane pallateve cabej me nje siperfaqe prej 80 m2 me orjentim jug-lindje, kati 4 pallat i ri me ashensor, i mobiluar.me hipoteke.per me shume informacione na kontaktoni....
📅Date: 27/05/2024 10:46

87,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje, Yzberisht.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Shesim apartament 1+1, ne yzberisht, prane nela 6.apartamenti ka siperfaqe 72.5m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri.organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon...
📅Date: 27/05/2024 10:46

165,000 Euro - Super Apartament

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.47 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Super apartament 2+1 ne shitje !apartamenti ndodhet te kompleksi halili , ne zonen e selvise, nje zone lehtesisht e aksesueshme .perbehet nga nga nje sallom +dhomë gatimi , 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet...
📅Date: 27/05/2024 10:46

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim