Shitet, Ambient Biznesi,Xhamllik Tirane

Ambjent biznesi ne shitje 27/01/2023 09:31 Post ID: 81420


Pagesa 55,000 Euro
Siperfaqa neto 74.00 me 1 Tualete
Kati Kati 0
Distanca 1.72 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Xhamlliku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 131

Shitet, Ambient Biznesi,Xhamllik
Ambienti ndodhet ne zonen e Xhamllikut ,nje zone e aksesueshme dhe me levizshmeri te larte kalimtaresh .
Informacioni mbi ambientin:
• Siperfaqja e ambientit (Neto): 74 m2
• Kati 0.
•Me dokumentacion te rregullt Hipotekor.;

Organizimi:
• Eshte i ndare ne 2 Ambiente te medha
• Tualet

Cilësime të tjera:

• Ambienti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi, si lavanderi, pastrim kimik etj.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!