Shitet, Ambient Biznesi , Zogu I Zi, Tirane 172,500 Euro ID: PRO24549 Tirane

Ambjent biznesi ne shitje 12/02/2024 16:19 Post ID: 56879


Pagesa

172,500 Euro

Siperfaqa neto 115.00 me 1 Tualete
Kati Kati 1 me 1 Ashensor
Distanca 1.39 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Zogu i Zi - Harta
Lexime 261

Disponojmë Ambient Biznesi në shitje, i cili ndodhet i pozicionuar tek Zogu i Zi.
Informacion mbi ambientin:
• Kati 1
• Sipërfaqja e ambientit : 115 m2.
Ambienti disponon:
• Open Space, i ndarë në 2 ambiente me gips
• Tualet
Cilësime të tjera:
• I investuar së fundmi
• Sistem kondicionimi
• Lokacion të favorshëm gjeografik
• Kubaturë e rregullt.
Zona në të cilën ndodhet ambienti është një nga zonat preferenciale dhe ku zhvillohet aktivitete të ndryshme biznesi.
Për ta vizituar na kontaktoni!