Shitet, Ambient Biznesi, Bulevardi Bajram Curri, Tirane 150,000 Euro ID: PRO22623 Tirane

Ambjent biznesi ne shitje 24/01/2023 17:40 Post ID: 44366


Pagesa 150,000 Euro
Siperfaqa neto 111.00 me 1 Tualete
Kati Kati 0
Distanca 0.42 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta
Adresa Bulevardi Bajram Curri - Harta
Lexime 111

Ambienti ndodhet i pozicionuar te Bulevardi Bajram Curri, Vasil Shanto
Informacion mbi ambientin:
• Siperfaqe ambienti: 41 m2
• Sipërfaqe Verande: 70 m2
• Kati i 0
• Open Space
• Tualet

Detaje të tjera:
• Fasadë xhami
• Sistem kondicionimi dhe aspirimi
• Totalisht i investuar
• Lokacion perfekt pasi ambienti ndodhet i pozicionuar buzë rruge dhe ofron mundësi shumë te mirë investimi.

Për vizitë në pronë na kontaktoni!