Shitet, Ambient Biznesi, Rruga Naim Frasheri, Tirane 168,000 Euro ID: PRO21022 Tirane

Ambjent biznesi ne shitje 25/01/2023 16:22 Post ID: 34934


Pagesa 168,000 Euro
Siperfaqa neto 300.00 me 1 Tualete
Kati Kati 0
Distanca 1.15 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Naim Frasheri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 176

Ambjenti ndodhet në katin e -1 dhe 0 të një pallati ekzistues,i rikonstruktuar te rruga Naim Frashëri
• Hyrja është e pozicionuar në rrugë kryesore.
• Totalisht i i investuar
• Sipërfaqe 300 m²
• Tualeti
• Sistem ventilimi
• Ambjenti është i orientuar nga rruga kryesore, duke krijuar mundësi shumë të mirë reklamimi.
• Ambjenti më parë ka shërbyer për depo farmaceutike,restorant.
• Ndriçim natyral në të gjithë ambientin