GARDEN BUILDING, JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA 100 m2 900 euro Tirane

Ambjent biznesi me qera 22/09/2023 18:58 Post ID: 176085


Pagesa

900 Euro

Siperfaqa neto 100.00 me 1 Tualete
Kati Kati 5 me 1 Ashensor
Distanca 26.10 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes - Harta
Lexime 23

Jepet me Qira Ambient per Zyra, Garden Building Rruga e Kavajes
Organizohet ne 3 ambiente pune, 2 tualete dhe nje ballkon.
Ambienti jepet me qira bosh.
Per me teper informacione jeni te lutur te me kontaktoni.