🏡 vile me pishine

🕵 Online 914 lexues | ⏳ 36 njoftime ne pritje     Print
Ambjenti
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
300.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
3 Tualete

Jepet me qira 3 vilë magjike elitare e kuruar në Çdo detaj në farkë rezidenca e re oksigjeni vit ndërtim 2022 | vila Është e investuar me arkitekt dhe dizanj të mrekullushëm të marra në itali dhebali | me pamje spektakolare mbi liqenin e ...

20/09/2023 18:12

3,000 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Sauk/Qendra TEG |
Ambjenti
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
260.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
4 Tualete

Vile 3 kateshe luksoze me qera prane teg id: 3008 350 m2 truall, 260 m2 ndertim e vendosur ne nje rezidence vilash vila organizohet ne nje sallon te madh ne katin e pare, plot drite natyrale dhe nje pamje te kendshme te oborrit, kuzhine me ve...

15/09/2023 15:05

3,200 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Sauk/Qendra TEG |
Ambjenti
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
170.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
3 Tualete

- mandarine drive ofron një mundësi unike jetese duke propozuar një hapësirë të kuruar në qetësinë e gjelbërimit në kryqëzim me teknologjinë më të fundit dhe luksin. - arkitektura e jashtëzakonshme e unifikuar në mënyrë harmonike...

12/09/2023 13:36

2,500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Kodra e Diellit |
Ambjenti
4+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
340.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
2 Tualete

Vile 3 kateshe me pishine per qira ne rezidencen kodra e diellit 2. vila përbëhet ne 3 kate me sipërfaqe ndertimi 340 m2, pishine dhe verande. kati i pare organizohet në sallon, ambienti i kuzhines i vecuar sebashku me ambientin e ngrenies, 1 t...

06/09/2023 13:40

1,500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Ali Demi/Tregu Elektrik |
Ambjenti
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
437.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
6 Tualete

Qera, vilë, ali demi, tiranë. informacion mbi vilën: al25568 • sipërfaqja e vilës: 437.2 m2. • sipërfaqja e truallit: 332 m2. • strukturë 4-katëshe. organizimi: • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 5 dhoma gjumi. • 6 ...

29/08/2023 12:46

3,500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Sauk/Qendra TEG |
Ambjenti
4+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
300.00 m2
Kati 0, Ashensor 1
3 Tualete

Qira, vile, sunrise residence informacion mbi vilën: • strukturë 3-katëshe. organizimi: • kati -1: garazhd per 2 makina, ka nje 1 dhome garderobe dhe nje dhome ndihmese. • kati 0: ambient i hapur, kuzhine, nje tualet, me dalje dhe n...

25/08/2023 12:12

3,000 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo |
Ambjenti
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
600.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
5 Tualete

jepet me qera vilë 3-katëshe. vila është pozicionuar brenda tiranës dhe njëkohësisht larg zhurmës, pranë liqenit artificial të tiranës. vila ka një sipërfaqe prej 600m2, dhe oborr 460m2. në oborrin e gjelbëruar ndodhet pishina. ...

12/08/2023 10:02

3,000 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Sauk/Qendra TEG |
Ambjenti
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
648.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
3 Tualete

Vilë individuale 2-katëshe për qira. vila është e pozicionuar në zonën e teg-ut,te rezidenca long hills. Çdo kat ajroset dhe ndricohet nga drita natyrale. vila disponon: • 649 m2 truall. • 231 m2 ndërtim i vilës, ku çdo kat ka s...

24/07/2023 15:35

2,500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Stadiumi Kombetar/RTSH/ETC |
Ambjenti
4+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
360.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
3 Tualete

Banimi ne komplekse rezidenciale po preferohet gjithmone e me shume per shkak te komfortit, qetesise si dhe fasiliteteve te shumta qe ato ofrojne. vilat brenda komplekseve janë një nga llojet më të preferuara vitet e fundit, me veçori si ofrimi ...

21/07/2023 13:12

1,700 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Kodra e Diellit |
Ambjenti
4+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
400.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
4 Tualete

Vile elitare ofrohet per qira ne residencen kodra e diellit 1. residenca ofron kushte bashkekohore, komoditet, siguri 24/24 dhe hapesira te gjelberuara. vila organizohet ne 3 kate dhe disponon: 2 sallone ndenjie dhe kuzhina gatimi, 4 dhoma gjumi, 4 t...

20/07/2023 12:41

5,950 Euro - Luxury Villa ( O₂ Residence - Farke ) Dizajn I Rafinuar | Kualitet Elitar - Pishine & Pamje Spektakolare

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (2.50 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
300.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
3 Tualete
Jepet me qira 3 vilë magjike elitare e kuruar në Çdo detaj në farkë rezidenca e re oksigjeni vit ndërtim 2022 | vila Është e investuar me arkitekt dhe dizanj të mrekullushëm të marra në it...
📅 Date: 20/09/2023 18:12

400 Euro - Rruga Ferit Xhajko Prane Ish Restorant Durresit , Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 400€

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.45 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga ferit xhajko prane ish restorant durresit , jepet me qera apartament 1+1, 60 𝐦2  i mobiluar ne menyre bashkekohore. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje  e ngrenie , 1  ...
📅 Date: 21/09/2023 12:01

1,100 Euro - Qera, Apartament 3+1+2, Residenca Alba, Tiranë.

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
109.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Informacion mbi pronën: • siperfaqe e apartamentit (neto): 108.6 m2 organizimi: • ambjent ndenjie • ambjent gatimi • 3 dhoma gjumi • 2 tualete • 1 ballkon cilësime të tjera:...
📅 Date: 21/09/2023 15:31

700 Euro - 2+1 ( Pazari I Ri - Min E Jashtme ) K8, Pllt I Ri (sis. Kapot) Parket Ac5, Kuzh & Tualet I Ri | 3 Kondicioner

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
...
📅 Date: 21/09/2023 16:04

600 Euro - Bllok , Rruga Andon Zako Cajupi Jepet Me Qera Apartament 2+1, Totalisht I Mobiluar 600 €uro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.98 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
130.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
  bllok , rruga  andon zako cajupi , ne nje nga zonat shume te kerkuara te tiranes, jepet me qera apartament 2+1, 130 𝐦², totalisht i mobiluar . apartamenti organizohet ne ambjent ndenje e ga...
📅 Date: 21/09/2023 21:31

850 Euro - Tek Zogu Zi Prane Ring Center Jepet Me Qera Apartament 3+1+2 I Mobiluar 850 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (1.39 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
130.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
 tek zogu zi prane ring center  jepet me qera apartament  3+1+2 , me siperfaqe  130 𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 3 dhoma gjumi me krevat matrimonial, 2 tu...
📅 Date: 21/09/2023 21:42

300 Euro - Allias, Jepet Me Qira Apartament 1+1 300 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qira apartament 1+1! allias. kati dyte, vile. per me shume informacion mund te na kontaktoni ...
📅Date: 21/09/2023 21:45

16,000 Leke - Garsionere 16000 Leke.prane Venue Club.varri I Bomit

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 2.50 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
43.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Garsionere me qera prane varrit te bomit kati 1 i nje vile por me hyrje me vete e mobiluar dhe e pershtatshme per 2 persona jepet vetem per vajza interneti pa pages garsioneria esht e pajisur me ...
📅Date: 21/09/2023 21:45

600 Euro - 21 Dhjetori Jepet 2+1 Mobilim I Ri 600 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.75 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
104.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
▪︎tek 21 dhjetori afer me inxhinierine e ndertimit jepet me qera super apartament 2+1 me arredim te ri bashkekohore. ▪︎apartamenti ka sallon ndenje dhe ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 ...
📅Date: 21/09/2023 21:44

400 Euro - 📌jepet Me Qera Apartament 1+1 Ish Fusha E Aviacionit

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 2.28 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
📌jepet me qera apartament 1+1 ish fusha e aviacionit, ne pallat te viti 2023 te sapoperfunduar 📐siperfaqja:65 m2 🪜kati:6 🛋totalisht e mobiluar organizohet: - sallon ndenje + am...
📅Date: 21/09/2023 21:43

400 Euro - Jepet Apartament 1+1 Me Qira Prane Xhamise Se Tabakeve.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA 1.88 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet apartament 1+1 me qira prane xhamise se tabakeve. pallat i vjetër, kati dyte totalisht i mobiluar siperfaqe 60 m2 kati 3 400 euro / muaji  ...
📅Date: 21/09/2023 21:42

30,000 Leke - Jepet Me Qera 1+1 Te Bulevardi Astir

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.60 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 apartamenti jepet i mobiluar si ne foto ndodhet ne pallat te ri me ashensor jepet me kontrate 1 vjecare dhe parapagim i qerase 1 vit ...
📅Date: 21/09/2023 21:42

19,000 Leke - Jepet Shtepi Me Qera 1+1, Kombinat, 60m2

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite
Shtepi Private 1+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet shtepi me qera ne zonen e kombinatit, (prane zjarrfikeses). hyrja eshte pjeserisht e mobiluar dhe ndodhet ne katin e pare te nje shtepie private me ballkon. hapesira totale eshte 60 metra katror...
📅Date: 21/09/2023 21:42

45,000 Leke - Rr, Besa, Jepet Me Qira Apartament 2+1! 45.000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.83 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qira apartament 2+1! rr. besa. kati i 1 vilë mobilim shume i mire. per me shume informacion mund te na kontaktoni ...
📅Date: 21/09/2023 21:41

46,000 Leke - Rruga Mine Peza Prane Karburant Gazhelit, Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar. 46,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
56.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga mine peza prane karburant gazhelit, jepet me qera apartament 1+1, 56m2  i mobiluar.apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, 1  dhome gjumi  dh...
📅 Date: 19/09/2023 23:24

800 Euro - 2+1+2wc ( Qender - 15 Kateshi ) K.2, Pllt V 2013 - Apt I Madh & I Kompletuar | Sis Chiller & 2 Tualete

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.41 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Me qera: 2+1+2wc + ballkon ( qendër / 15 katëshi ) ndertim i 2013, shume cilesore dhe me ashensor |  apartamenti me sip të madhe dhe i kompletuar | sistem chiller multisplit në Çdo dhomë | do v...
📅 Date: 20/09/2023 23:54

700 Euro - 3+1+kzh Me Vete+2wc**vend Parkimi (rr. Fortuzi - Afer Prokurorise | Fshn) I Mobiluar: 1dh Parket & Gila Persiane ++ (qet

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.69 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
3+1+kzh me vete+2wc (rr. fortuzi -afer prokurorise | 2min ne kembe nga fshn ) **vend parkimi personal -- kuzh. e kompletuar +1dh. me parket dhegila persiane (qetesi dhegjelberim) - ndriçim natyral dh...
📅 Date: 21/09/2023 13:24

450 Euro - Apt 1+1 (rr. Elbasanit - Afer Liceut) Mnd Parkimi (k.2) Tot. I Ri: 2 Kondicioner, Ndricim Me Spote

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera: apt1+1 (rr. elbasanit - afer liceut) mnd parkimi (k.2) tot. i ri: 2 kondicioner, ndricim me spote dheinstalime te reja- ka pamje te lire, gjelberim- mundësi parkimi për rezidentëtq41...
📅 Date: 21/09/2023 16:19

700 Euro - Ap. 3+1+2wc ( Kop. Zoologjik - Pavaroti, Me Pamje ) K.1 - Ndrt. I Ri - I Kompletuar: Kondicioner & Elektro A++

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.03 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Me qera: 3+1+2wc kopshti zologjik përball pavarotti | kati 1, pallat i ri (me pamje nga kop zoologjik dhe liqeni | apt i kompletuar, cdo ambient me kondicioner | cdo elektroshtepiake a++ cilesore | i...
📅 Date: 21/09/2023 16:21

46,000 Leke - Jepet Me Qera Super Apartament 1+1 Rruga Mine Peza Qender 460 Mije Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
56.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
🏡jepet me qera apartament 1+1📍rruga mine peza , ne afersi te sheshit skenderbejapartamenti eshte totalisht i mobiluar ne kushte shume te mira disponon 2 ballkone dhe pamje preferohen 2...
📅 Date: 21/09/2023 17:37

620 Euro - Apt 2+1+2wc (90 M2) Tek Rr. E Kavajes - Kati 7, Pllt I Ri Me Ashensor | Parket*** & Kondicioner

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qera apt 2 + 1 (90 m2) tek rr. e kavajes - zona ofron mundesi parkimi | pallat i ri me ashensor | parket | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt | pajisjet e...
📅 Date: 21/09/2023 20:37

300 Euro - Apartament 1+1+blk Me Qira, Vilat Gjermane, 300 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneQyteti Studenti/Vilat Gjermane 2.50 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Agjencia morina jep me qira apartament 1+1+blk, vilat gjermane, 300 euro • tipologjia: 1+1• adresa: rruga irfan tershana• i mobiluar• kati 2• pallat i ri•  300 euro/muaj&nbs...
📅Date: 21/09/2023 21:40

40,000 Leke - Apartament 1+1 Me Qera Rruge Durresi

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 0.98 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament me qera 1+1 📍ambasada kineze hotel colosseu siperfaqja 59m2 kati 1 e mobiluar cmimi 40,000leke...
📅Date: 21/09/2023 21:40

40,000 Leke - Apartament 2+1 Me Qera Tek Brryli

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Zone e qete qe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme , shume e preferuar per banim. totalisht e mobiluar me te gjitha komoditetet e nevojshme. vetem per familjare. ...
📅Date: 21/09/2023 21:40

15,000 Leke - Garsionere Me Qira.prane Spitalit Amerikan 3

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
43.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Garsionere e mobiluar e pershtatshme per 2 persona kati i pare interneti dhe uji i perfshire ne cmim mundesi parkimi ...
📅Date: 21/09/2023 21:40

23,000 Leke - Garsoniere ( Jordan Misja - Blv I Ri, 5min ) K.2 Vile - Privatesi E Plote | I Mobiluar & Me Sh Ndricim

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.73 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
30.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera  gazonjere fiks 5 minuta nga bulevardi ri ne nje shtepi private.- në nje zone shume te qete dhe me banor familjar - ne katin e 2 te nje vile dhe me privatesi te plotefantastike per  c...
📅Date: 21/09/2023 21:40

300 Euro - Apartament 1+1 Me Qira Astir

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
69.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
I mobiluar kati pare i nje vile ne astir vila l prane ...
📅Date: 21/09/2023 21:37

450 Euro - Kerkoje 1 Ose Dy Vajza Per Ndarje Qeraje

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneVasil Shanto/Pallati me Shigjeta 2.11 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti eshte 120m2, 2+1 ne super kushte dhe mobilim i ri. ndodhet ne katin e trete me ashensor. kerkoj nje ose dy goca serioze per ndarje qeraje. cmimi total 450€....
📅Date: 21/09/2023 21:37

750 Euro - Jepet Super Apartament 2+1 Rezidence Liqeni I Thate

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
🏡jepet super apartament me qera 2+1📍liqeni i thate , rruga petiapartamenti eshte totalisht i investuar , me hapesira tejet te bollshme.verande e madhemobilim cilesorka post parkimicdo gje e sapo...
📅 Date: 20/09/2023 08:25

700 Euro - Qera, Apartament 2+1+post Parkimi, Ish Parku Autobuzave, Tirane. Li33685

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.08 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament 2+1+ 1 post parkimi. apartamenti ndodhet midis zonës ish parku i autobuzave dhe 21 dhjetorit informacion mbi apartamentin: •sipërfaqe:. 120 m2, •kati 5 apartament...
📅 Date: 20/09/2023 15:21

550 Euro - H. E Pare Me Qera: 2+1 ** Akull I Ri, Ne Qese ( St. Trenit - Pas Mullirit ) K6, Ashesn. | Mobilim Me Porosi: Elektro A++

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.21 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Hera e pare me qera: super apartament i ri ** në qese 2+1 +1wc + 2ballkone  ( st. i trenit - pas mullirit ) kati 6, pallat i ri me ashensor | mobilimi modern i gjithi me porosi | elektroshtëpiaket ...
📅 Date: 21/09/2023 18:09

500 Euro - Jepet Me Qera Super Apartament 2+1 500 Euro Tek Vizion Plus

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
102.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
🏡jepet me qera super apartament 2+1📍rruga don bosko , 100 meter perballe vizion plusapartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensorsiperfaqja totale : 102 m22 tualete 2 dhoma gjumi2 ballkonetot...
📅 Date: 21/09/2023 18:44

32,000 Leke - 2+1 ( Fresk - Dega Thesarit ) K5 (pllt I Ri Pa Ashensor) I Kompletuar: Cdo Elektro **or. Jug - P

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze (1.93 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
88.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera: apt 2+1+bllk ( fresk - dega e thesarit ) k.5 (pllt i ri pa ashensor ** ne proces vendosje) i mobiliar, me shume hapesire dhe ndricim **jug - p | kuzhine me cdo elektro | tualet me cdo h...
📅 Date: 21/09/2023 18:59

400 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Spitali Amerikan 3

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ysberisht/Kombinat/Selite
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
54.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
🏡jepet me qera apartament 1+1📍spitali amerikan 3, tek kompleksi golden park, rruga bedri karapiciapartamenti eshte totalusht i investuar me te gjitha kushtet e nevojshmemobilim i ricmimi: 400 eu...
📅 Date: 21/09/2023 20:06

500 Euro - Jepet Super Apartament 2+1 Kafe Flore Qender

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
🏡jepet super apartament 2+1📍zona kafe flora , rruga e durrsit, 2 min perballe sheshit skenderbej qender!pallat ekzistues kati i 5i mobiluar totalishthapesira  te bollshme cmimi: 500 eu...
📅 Date: 21/09/2023 21:41

200 Euro - Kerkoj Nje Goc Per Ndarje Qeraje

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.71 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Shtepia ndodhet te hotel marinaj .eshte 1min larg rruges kryesore.qeraja eshte 200 mije lek te vjetra.e pershtatshme per 2 ose 3 persona.aktualisht jam vetem un...
📅Date: 21/09/2023 21:36

450 Euro - Jepet Me Qera Apartament 3+1+2, Spitali Nene Tereza

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 1.47 Km nga qendra
Apartament 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
118.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
Jepet me qera apartament 3+1+2 te spitali nene tereza. apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar. preferohen familjar ose te huaj. organizohet nga sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor shpe...
📅Date: 21/09/2023 21:36

26,000 Leke - Porcelan,tv Klan

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet garsoniere bashkohore ngjitur me uet e gjitha e arreduar tv,kondicioner,wifi...
📅Date: 21/09/2023 21:34

400 Euro - Apartament 2+1 - Ali Dem

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 98.48 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament 2+1+2 i mobiluar ...
📅Date: 21/09/2023 21:33

350 Euro - Garzoniere Me Qera📍adresa: Perball Deliorgjit

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 2.27 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Garzoniere me qera adresa: perball deliorgjit ( rruga stavri themeli) i mobiluar kati 1  siperfaqe : 40 m2e sapomobiluar  cmimi: 350€ ne muaj...
📅Date: 21/09/2023 21:32

30,000 Leke - Jepet Me Qera 1+1 Yzberisht

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 3.60 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Banesa jepet i mobiluar ...
📅Date: 21/09/2023 21:31

35,000 Leke - Jepet Me Qera Kati 4 I Viles 2+1+2 Tualete. Astiri, Jepet Vetem Per Familjare, Ose Vajza Te Punsuara

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.17 Km nga qendra
Shtepi Private 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
2 Tualete
Jepet me qera kati 4 i viles 2+1+2 tualete. astiri, jepet vetem per familjare, ose vajza te punsuara. cmimi 350 mij leke e mobiluar. ...
📅Date: 21/09/2023 21:29

500 Euro - Stacioni I Trenit, Rruga Jordan Misja Jepet 2+1+2 Mobilim I Ri 500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.73 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
2 Tualete
▪︎stacioni i trenit ne rrugen jordan misja, jepet me qera super apartament ne ndertim te ri 2+1+2 tualete i pozicionuar ne katin e 3 ne pallat te ri te mireadministruar dhe me ashensor. ▪︎ap...
📅 Date: 20/09/2023 08:59

450 Euro - Apartament 1+1 Ne Laprake Kati 2 450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Laprake (2.28 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 ne laprake kati 2450 euro...
📅 Date: 20/09/2023 15:35

280 Euro - 📣jepet Me Qera Gazoniere Tek Rruga E Elbasanit

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (2.25 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
20.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
📣💥 jepet me qera garsoniere📐 siperfaqja: 20 m2💰 cmimi: 280 euro🏠 e kompletuar📍 adresa: rruga e elbasanit, shume afer fakultetit te ekonomise📞📲  kontaktoni n...
📅 Date: 21/09/2023 09:51

350 Euro - Jepet Garsoniere Me Qera 350 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (2.25 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
🏡 jepet garsoniere me qera📐 siperfaqja 40 m2💰 cmimi 350 euro💥📌 adresa: rruga e elbasanit, shume prane fakultetit ekonomik📲📞 per me shume informacion ose vizite ne prone,...
📅 Date: 21/09/2023 09:51

600 Euro - Apartament 2+1+2 Per Qira Tek Zogu I Zi

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (2.28 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamenti ndodhet ne nje pallat buze rruge tek zogu i zi. organizohet nga nje dhome ndenje me kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. ka dy kondicionera ne apartament. per me teper apo...
📅 Date: 21/09/2023 16:29

380 Euro - Apartament 1+1 Me Qera Ne Astir!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament 1+1 me qera tek “vila l 1) . apartamenti ka nje siperfaqe 64 m2 dhe ndodhet ne katin e katert me pallat te ri me ashensor. cmimi i qerase: 380 euro muaji per nje vizite ne p...
📅 Date: 21/09/2023 19:16

164 Euro - Kerkohet Nje Person Per Ndarje Qeraje

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 1.82 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 6, Ashensor 0
1 Tualete
Kerkohet nje person per ndarje qeraje . shtepia ndodhet te komuna e parisit , shtepia i ka te gjitha kushtet e pershtatshme ,e mobiluar plotesisht , uje 24 or , wifi , per me shume informacion ose pe...
📅Date: 21/09/2023 21:27

350 Euro - Apartament 1+1 Per Qira Ne Astir !

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.10 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament per qira ne astir.organizohet ne nje sallon sebashku me kuzhinen, 1 dhoma gjumi,1 tualet dhe ballkon.apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar me ashensor me kushte ...
📅Date: 21/09/2023 21:24

28,000 Leke - Ap,me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 1.72 Km nga qendra
Apartament 1+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera,apartament. 1+1 ne katin e 6 me ashensor, bosh 28000 lekë te reja. ...
📅Date: 21/09/2023 21:24

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim