🏡 vila ne shitje

🕵 Online 1236 lexues | ⏳ 17 njoftime ne pritje     Print

420,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Kavaje Qerret |
Ambjenti
4+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
180.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete

Shitet vila ne qerret. vila shitet e mobiluar me punime shume cilesore .vila ndodhet ne nje komleks vilash qe ka roje 24 ore ne dite dhe pastrues territori. siperfaqe ndertimi 180m2 dhe 617 m2 oborr. ndodhet 300 m larg nga deti!!vila ndodhet ne n...

13/04/2024 13:09

970,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Zone Periferike/Aeroport |
Ambjenti
6+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
944.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
4 Tualete

Ne shitje vila dyshe prane fshatit “sos”informacion:📍rr bektash berberi ,fshati sos ,tiranë•secila vile 2 kate plus 1 kat nentoke•sip trualli  944 m2•sipërfaqe banimi 433.5 m2 për më shumë informacione n...

12/04/2024 15:01

25,000,000 Leke

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Fresku/Linze |
Ambjenti
4+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
300.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
3 Tualete

Disponojme per shitje vilë 3 katëshe në zonën e shkozës, tiranë. • sipërfaqe truallit: 300 m² • sipërfaqe katit përdhe: 100.5 m² • sipërfaqe kati i parë: 100.5 m² • sipërfaqe kati i dytë: 80.2 m² • ...

12/04/2024 09:08

169,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Liqeni i thate/Kopshti botanik |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 1, Ashensor 2
2 Tualete

Apartament 2+1+2 tek rezidenca lakeland, farke!169,000 €irg90728lakeland e pozicionuar prane liqenit te farkes është një nga rezidencat më të reja në zonë e cila përbëhet nga vila dhe apartamente. në këtë rezidencë ofrojmë për shitje...

05/04/2024 22:52

116,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Liqeni i thate/Kopshti botanik |
Ambjenti
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 1, Ashensor 2
1 Tualete

Apartament 1+1 tek rezidenca lakeland, farke! 116,000 € irg90735lakeland e pozicionuar prane liqenit te farkes është një nga rezidencat më të reja në zonë e cila përbëhet nga vila dhe apartamente. në këtë rezidencë ofrojmë p...

05/04/2024 22:48

836,750 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Sauk/Qendra TEG |
Ambjenti
4+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
335.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
4 Tualete

Lule bore residence, vilë në shitjevila është e organizuar në tre-kate.sipërfaqja e truallit është 335.1m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 334.7 m2organizimi funksional i vilës është i ndarë në këtë mënyrë:kati përdhe: ka një sipërfaqe p...

05/04/2024 16:28

800,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Zone Periferike/Aeroport |
Ambjenti
5+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
341.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
4 Tualete

Shitet vile tek rezidenca milord ne farke kompleksi me i ri milord residence buze liqenit te farkes.vendndodhje fantastike, vetem 600 meter larg me autostraden e tegut(prane daljes se surrelit) ofron qetesi, privatesi dhe nje pamje panoramike ng...

05/04/2024 10:07

1,136,402 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Sauk/Qendra TEG |
Ambjenti
5+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
1000.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
6 Tualete

“rolling hills” 2 është një nga komplekset më të reja të vilave elegante dhe plot stil, vazhdimësi e suksesit të “rolling hills” 1, e cila do të ofrojë një arkitekturë të ndërthurur përsosmërisht me bukuritë natyrore përreth...

04/04/2024 13:20

1,142,793 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Sauk/Qendra TEG |
Ambjenti
5+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
1000.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
6 Tualete

“rolling hills” 2 është një nga komplekset më të reja të vilave elegante dhe plot stil, vazhdimësi e suksesit të “rolling hills” 1, e cila do të ofrojë një arkitekturë të ndërthurur përsosmërisht me bukuritë natyrore përreth...

04/04/2024 13:09

200,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Kruje Zone Periferike |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
232.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
3 Tualete

Shitet vile private,nikelvila ka nje siperfaqe ndertimi prej 230m2 dhe nje siperfaqe prej 5,000m2 trualloragnizohet nekati i paresallon ndenje+gatimi2 dhoma gjumi1 tualetkati i 2sallon ndenje+gatimi3 dhoma gjumitualetvila disponon te gjitha doku...

04/04/2024 10:02

47,000 Euro - Shitet: Garsoniere (me Kuzh) Kati 1 - Rr. Irfan Tomini (diplomati) 28m2 Neto - Planimetri E Rregullt

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta (2.11 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
28.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet: garsoniere (me kuzh. & tualet) te irfan tomini - diplomati | kati 1, pllt ekzistues | orientim lindje | planimetri shume te rregullt | depozite vec | kuzh. e kompletuar | tualet i rregullt...
📅 Date: 11/04/2024 15:55

75,000 Euro - Rruga Bardhyl Perballe Intesa Sanpaolo Bank , Shitet Apartament 1+1, 75,000 €uro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Brryli/Rruga Bardhyl (1.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga bardhyl perballe intesa sanpaolo bank , shitet apartament 1+1, 75,000  €uroapartamenti ka siperfaqe totale prej 50  m² dhe organizohet ne ambient ngrenie e ndenje, 1 dhome gjumi&...
📅 Date: 11/04/2024 19:42

97,000 Euro - Shitet: Apt 2+1 ( Fresk - Hotel Gaxherri ) K3, Plt Ne Faze Perfundimi - Planimetri Ideale + Or. Jug P | Parket

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze (0.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
109.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet: super apartament 2+1 ( fresk - hotel gaxherri ) kati 3, pallat ne faze perfundimi ( per 6 muaj **fund 2024 ) me super planimetri | do vendosen pllaka dhe parketi nga firma | orjentim perfekt j...
📅 Date: 11/04/2024 22:39

586,000 Euro - Ne Zonen E Rruges Se Elbasanit, Prane Lion Residence, Shitet Apartament 4+3+2,

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
4+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
248.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
3 Tualete
⏩ shitet apartament me siperfaqe 243m2 ne tirane ne zonen e rruges se elbasanit,  prane lion residence. apartamenti eshte 4+3+2,  ✅ apartamenti  ndodhet ne nje nga zonat elitare te kryeqytet...
📅 Date: 12/04/2024 17:39

330,000 Euro - Shitet: 3+1+2wc + Depo & 2 Poste Parkimi ( Liqeni I Thate - Hotel Sokrati ) K3, Pamje E Lire Nga Liqeni | I Investuar:

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Laprake (2.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
141.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet super apartament 3+1+2wc+depo & 2 ballkone & 2 poste parkimi ne -1 ( liqeni i thate  - fiks te hotel sokrati, rruga peti ) kati 3, pallat i ri me ashensor | mobilim modern, totalis...
📅 Date: 13/04/2024 02:51

83,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2 Kamez.tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKamez/Paskuqan/Babrru
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament 2+1+2 kamezrruga donald trampkati 4siperfaqe bruto 95.5 m2siperfaqe neto 83 m2...
📅Date: 13/04/2024 14:38

270,000 Euro - Shesim Apartament 2+1,pamje Nga Kisha

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet super apartament ne nje nga pallatet me te kerkuara ne zonen e tiranes.apartamenti ka nje siperfaqe totale 100 m2 dhe ka nje pamje te merkullushme nga kisha. per me shume infomacione me ko...
📅Date: 13/04/2024 14:37

179,660 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Porto Lalzi, Hamallaj, Tt 785

❱ Shtepi ne shitje ❱ DurresGjiri i Lalzit 15.41 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Në shitje, apartament 2+1.vendndodhja: "porto lalzi" në hamallaj, durrës.detaje për rezidencën & zonën:-i ndodhur në bregun e adriatikut, të një vendi mesdhetar të ndriçuar nga pot...
📅Date: 13/04/2024 14:33

57,000 Euro - Shitet 1+1 Te Çabejt, Prane Bar Çiao!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
56.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet 1+1 te Çabejt, 56 m2, prane bar Çiao, kt 5...
📅Date: 13/04/2024 14:29

70,000 Euro - Shitet Apartament Ne Don Bosko Okazion

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
69.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 okazion!-mundesi shume e mire ivenstimi.-kati pare banim-e mobiluar-70000 euro...
📅Date: 13/04/2024 14:26

460,000 Euro - Okazion , Apartament 3+1+2 Downtown , Tirana

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA 1.88 Km nga qendra
Apartament 3+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
177.00 m2
Kati 24, Ashensor 4
2 Tualete
Shitet okazion apartamenti , ndodhet ne katin 24 , me pamje nga qendra ...
📅Date: 13/04/2024 14:24

468,000 Euro - Shitet Apartament 3+1+2 Tek Rruga E Kavajes

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Apartament 3+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
139.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
2 Tualete
Informacion mbi pronen:-ndertim i ri-siperfaqe bruto 166.95 m2-siperfaqe neto 138.87 m2-kati 8organizimi:-sallon ndenje-ambient gatimi-3 dhoma gjumi-2 tualete...
📅Date: 13/04/2024 14:24

150,000 Euro - Shitet Vile 2 Katshe, Pogradec

❱ Shtepi ne shitje ❱ PogradecQender 85.05 Km nga qendra
Vila Luksoze 5+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
300.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
3 Tualete
Shitet vile 2 katshe ne pogradec, ne nje zone shume te mire.siperfaqe totale trualli 300 m2 .organizimi i viles:secili kat eshte apartament me vete.kati i pare: apartament 2+1 me nje siperfaqe 113,2 m...
📅Date: 13/04/2024 14:23

101,600 Euro - Shitet: 1+1 ( Res. Turdiu - Fush. Aviacionit ) K5, Ndertim Ne Faze Perfundimi - Cilesi Premium (vetem 1300/m2 ) 🔥

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
77.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet ultra apartament 1+1 në rezidencËn  e turidiut - tiranë - ndërtim cilësor- me fasadë te ventiluar - ndriçim të mirë i apartamentit- pallati nË ndËrtim - orientimi veri- teknolog...
📅 Date: 11/04/2024 16:42

170,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc & Super Verande ( Shk. E Kuqe - Riza Cerova ) Ndertim I Ri, Fasade E Ventiluar | Dorezohet Me Parket & T

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
109.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Super apartament 2+1+2wc +verandë të madhe (500m mbi shkollën e kuqe - riza cerova) pallat ne faze tulle*** dorezohet ne dhjetor 2024 | standart i larte ndertimi  | me veshje kapot fasad të v...
📅 Date: 11/04/2024 16:45

289,000 Euro - Luxury Ap ⚜ 3+1+2wc ( Liq. I Thate - 200m Radissoni ) 100% I Ri - Mobilim Modern, Investim & Cilesi Premium: Parket Ac

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.58 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
162.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
2 Tualete
Modern & luxury apt 3+1+2wc+ 2 ballkone ( liqeni  thatë - rruga ullishtes, 200m nga radissoni ) kati 3 - pallat i ri me ashensor | Çdo gjë e re, i pabanuar me pare & papërdorur | plan...
📅 Date: 11/04/2024 19:49

102,000 Euro - Mundesi Investimi: 💥 Shitet: 1+1 (shkolla E Kuqe - Siper Pazarit Te Ri) Me Hipoteke - Pllt I Ri *cilesi Premium: Dor

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.90 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet: super apartament 1+1 (shkolla e kuqe - siper pazarit te ri) 💥 me hipotekë 💥 | ndertim qe mbaron në fund te muajit maj  2024, pallat 4 katësh, 2 hyrje në kat & ashensor moder...
📅 Date: 11/04/2024 20:43

307,000 Euro - Shitet: 2+1+garderobe + 2 Ballkone & 1 Post Parkimi ( 📍kompleksi Delijorgji, Brenda ) 💣100% I Ri, Modern & I Supe

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.08 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
118.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
2 Tualete
💣mundesi jetese ne kompleksin me te deshiruar ne tirane: shitet apartament 2+1+2ballkone & garderobe  ++1post parkimi ( 📍brenda kompleksit deliorgji ) kati 2 - cilesi elitare ndertimi d...
📅 Date: 12/04/2024 13:47

189,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc ( Rr. Dibres - Medreseja, Afer Farmacise 10 ) K10 - Super Pamje | Pllt I Sapo Perfunduar | Me Parket Ac5

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 10, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apt 2+1+2wc ( rr. dibres - medreseja, afer farmacise 10 ) k10, i fundit me super pamje**pallat i sapo perfunduar, me ashensor dhe cilesi te larte ndertimi | apt me planimetri perfekte, investim...
📅 Date: 12/04/2024 22:47

55,000 Euro - Shitet Garsoniere ** Bosh ( Kodra E Diellit ) Kati 1, Ndertim V 2024 | Planimetri E Rregullt

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (2.12 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
29.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet garsoniere **bosh ( kodra e diellit ) kati 1, ndertim i v 2024, shume cilesore - planimetri e rregullt, ndricim i plote | dalje ne rr kyresore | instalime cilesore q4595te dhenat e ndarjes...
📅 Date: 13/04/2024 13:19

100,000 Euro - Per Shitje Apartament 2+1 Ne Laprake

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLaprake 3.10 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
83.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 ne laprake tek shkolla aleks buda!me hipotekesiperfaqe totale 83 m2kati 5 me ashensor pallat i 2015...
📅Date: 13/04/2024 14:21

83,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Porcelan, TiranË, Tt 790

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
56.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Në shitje, apartament 2+1.vendndodhja: porcelan, tiranë.specifika të pronës:-sipërfaqe neto: 56 m2.-kati: 5 (jo i fundit).-pallat ekzistues.-orientim lindje.organizimi:korridor shperndares, ambie...
📅Date: 13/04/2024 14:21

110,000 Euro - Shitet Apartament1+1 Te Kodra E Djellit 110 000eur

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKodra e Diellit
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet 1+1+bllk tualet me dritare📍adresa: kodra e djellit 1 fiks te elenora🏢kati: 3 banim🛋hyrja eshte e mobiluar📐sip: 65m bruto🏜 orjentimi jug lindje•pallat i ri i mireadministruar me...
📅Date: 13/04/2024 14:15

105,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Rezidenca Asl 2, TiranË, Tt 786

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 2.50 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Në shitje, apartament 1+1.vendndodhja: rezidenca asl 2, rruga sadik petrela, tiranë. detaje për rezidencën & zonën:-rruga sadik petrela ofron qasje të lehtë në qendrën e qytetit dhe ...
📅Date: 13/04/2024 14:14

200,000 Euro - Shesim Apartament 1+1 Tulipan Residence! Okazion

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSauk/Qendra TEG 4.65 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
111.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
Apartamenit ndodhet tek tulipan residence.informacion mbi pronen:-ndertim i ri-siperfaqe totale 75.74m2-siperfaqe e perbashket 10.19m2-siperfaqe verande 20.6m2-siperfaqe oborri 14.7m2-kati 0organizimi...
📅Date: 13/04/2024 14:08

124,500 Euro - Shitet Apartament 2+1, Kodra E Diellit

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKodra e Diellit
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament (2+1) në një zonë me kërkesë të lartë banimi. shumë pranë eleonorës, në një zonë të qetë dhe me shumë facilitete.sipërfaqe totale prej 90 m2, organizohet nga sallo...
📅Date: 13/04/2024 14:06

95,000 Euro - 🏡 Shitet Apartament 2+1 Te Kompleksi Grand, Ish Tregu Elektrik, Tiranë

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA 1.50 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
92.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
0 Tualete
🏡 shitet apartament 2+1 te kompleksi grand, ish tregu elektrik, tiranë🏷 Çmimi: 95.000 euro 📐 sipërfaqe: 92 m2❇️ ballkon🔼 kati: 7☎️ kontaktoni tani për më shumë informaci...
📅Date: 13/04/2024 14:06

145,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ish Stacioni I Trenit Ne Tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (0.93 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Ish stacioni trenit,brenda unazes shitet apartament 2+1, siperfaqe 80 m2, kati 3 pallat ekzistues. organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.me dokumentacion te rregullt hipotekor. ap...
📅 Date: 11/04/2024 23:16

56,900 Euro - Studio Ap (1+1) **totalisht I Ri ( Astir - Vila L ) K.8 - Pllt I Ri | I Investuar: Parket, Kuzh. & Tualet I Ri

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (4.71 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
43.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Super mundësi: garzonjere totalisht  e re (astir - vila l) pallat shumë i mirë- të gjitha elektroshtëpiaket e  reja- gati për banim  dhe investim- kondicioner - parket ballkon të...
📅 Date: 13/04/2024 00:11

289,000 Euro - Shitet Apartament 3+1+2 Tek Liqeni I Thate

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik 2.26 Km nga qendra
Apartament 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
149.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 3+1+2 tek liqeni i thateapartamenti ndodhet ne liqeni i thate ne nje pallat te vitit 2015.informacione mbi apartamentin :siperfaqe neto 149m2siperfaqe bruto 162m2kati i 3-te banimior...
📅Date: 13/04/2024 14:03

159,000 Euro - Rruga 5 Maji Shesim Apartament 3+1

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.82 Km nga qendra
Apartament 3+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
...
📅Date: 13/04/2024 14:01

145,000 Euro - Shitet Apartament I Konvertuar Ne 1+1& Garsoniere , Rruga Mine Peza.tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 0.85 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
2 Tualete
Siperfaqe e apartamentit -60 metra kati 4 dy apartamente 1+1 dhe 1  garsoniere.te pershtatshem per air bb cmimi investimi totalisht i ri  rruga mine peza rrajoni num...
📅Date: 13/04/2024 13:58

155,000 Euro - "fusha Aviacionit"shitet Apartament 2+1+2+post Parkimi

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 2.28 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartamen 2+1+2+post parkimi te "fusha aviacionit".>apartamenti ka siperfaqe totale 103.8m2.>ndodhet ne katin e 4 te nje ndertimi 11 katesh, ne faze ndertimi.>ne cmim perfhsihet edhe n...
📅Date: 13/04/2024 13:57

133,785 Euro - Apartament 2+1+2 Ne Shitje Tek Rruga 5 Maji!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.82 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
99.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
2 Tualete
Sip bruto 99.1sip neto 83.9kati 8 faze karabinaje astoria91367...
📅Date: 13/04/2024 13:57

77,500 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Ish Fusha E Aviacionit

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 2.49 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
 shitet, apartament 1+1 ish fusha e aviacionit. duke filluar me cmim 1200 euro/m2cel. : 0682055102...
📅Date: 13/04/2024 13:54

185,100 Euro - Bulevardi I I Ri, Shesim 3+1+2

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLumi Lana/ Bulevard 1.67 Km nga qendra
Apartament 3+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
123.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
2 Tualete
Sip bruto : 123.4sip neto: 106.4kati 7faze karabinaje astoria91366...
📅Date: 13/04/2024 13:54

130,000 Euro - Shitje, Apartament 1+1, Shallvaret, Tiranë. Area39435

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.28 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Disponojme apartament 1+1 në shitje, në zonën e shallvaret, rruga reshit Çollaku, në tiranë. • sipërfaqe neto: 75m²  • dhoma gjumi: 1 • tualet: 1 • 1 ballkon&n...
📅 Date: 12/04/2024 09:08

185,000 Euro - Apartament 2+1+verande Ne Shitje Tek 21 Dhjetori Ne Tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
141.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
21 dhjetori, pas inxhinjeris se ndertimit shitet apartament 2+1+verande me siperfaqe 141.04m2 (nga te cilata 60.94 m2 sip verande), kati 4 pallat i ri me ashensor me vetem 4 apartamente ne kate. apart...
📅 Date: 12/04/2024 10:10

384,300 Euro - Shitet Apartament Me Pamje Te Lire Nga Deti. Apartament 2+1+2 Tek Santorini Residence Ne Dhermi .

❱ Shtepi ne shitje ❱ Himare ❱ Dhermi
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
128.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
...
📅 Date: 12/04/2024 10:36

125,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1+post Parkimi, Bulevardi I Ri, Tiranë. Area39893

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (0.76 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartamenti 1+1+post parkimi, për shitje në bulevardin e ri, tiranë . • sipërfaqe neto: 65.50m² • sipërfaqe bruto: 72.10m² • apartament në katin e 3 të ndërt...
📅 Date: 12/04/2024 16:58

195,000 Euro - Apartament 3+1+2 Për Shitje Në Rrugën E Dajtit, Tiranë. Area39097

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
162.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 3+1+2, rruga dajtit, pallati delta, tiranë me çmim konkurrues prej 195000€. • sipërfaqe neto: 143 m² • sipërfaqe bruto: 162 m²• vendodhje ideale në qendër t...
📅 Date: 13/04/2024 10:47

73,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Liburna Residence, Qerret. Area38532

❱ Shtepi ne shitje ❱ Durres ❱ Golem
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
56.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojme 2 apartamente 1+1 per shitje,  tek liburna residence, qerret. apartamenti 1: oranizimi i apartamentit: • siperfaqe neto: 46.80 • siperfaqe bruto: 56.16 • kati...
📅 Date: 13/04/2024 10:48

240,000 Euro - Exclusive, Shitet, Apartament 2+1, Sarandë, Rruga Butrinti. Area38224

❱ Shtepi ne shitje ❱ Sarande ❱ Qender
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti është i pozicionuar në rruga butrinti, sarandë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e prones : 160 m2 • sipërfaqja e apartamentit : 100 m2 • sipërfa...
📅 Date: 13/04/2024 10:49

115,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Rezidenca Marga, Bulevardi I Ri, Tirane. Area38780

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.73 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 10, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament 1+1, rezidenca marga, bulevardi i ri, tirane. informacion mbi apartamentin • sipërfaqja: 63 m2 • kati 10 (jo i fundit). organizimi: • salloni i n...
📅 Date: 13/04/2024 10:54

175,000 Euro - Apartament Ne Shitje Ne Katin E 3-te Te Nje Ndertimi Me 4 Kate

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA 1.88 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
99.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje godine me kate.apartamenti organizohet nga nje koridor qe shperndan ambjentet sallon ndenje sebashku +ambjent gatimi ,+ dy dhoma gjumi, +1 tualete dhe + 1 veran...
📅Date: 13/04/2024 13:53

142,000 Euro - Shesim Apartament 2+1,river Residenc

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 2.78 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
📍apartamenti ndodhet ndermjet ish fushes se aviacionit dhe unazes se madhe. 🔽informacionet e prones🔽 ndertim i ri siperfaqe bruto 98.2m2 siperfaqe neto 84.75m2 kati 2 orie...
📅Date: 13/04/2024 13:52

324,000 Euro - Apartament 2+1 Per Shitje Prane Lion Park!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA 1.22 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
108.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apartament 2+1 ne rugen faik konica prane lion park.ndodhet ne katin e 1 banim te nje objekti te ri i cili po ndertohet ne kete zone nga nje prej kompanive me te njohura ne treg. cilesia e nder...
📅Date: 13/04/2024 13:51

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim