340x230    340x230

🏡 vegla pune

🕵 Online 1 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 
Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shitet peshore elektronike me ganxh maksimum 3 ton me displej dhe telekomand. shitet per arsye mosperdorimi ...
14/10/2022 11:46

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Ofroj kte set me nje trapan,gurin dhe kompresorin per arsye mosperdorimi ...
10/09/2022 09:47

Zona: Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Shiten dy korrse bari profesionale me marrsha ne gjendje shume te mire. paisjet jane te ardhura nga italia dhe jane te markes lamborgini. jane te pershtatshme per bar ne zona rurale. ...
03/09/2022 00:34

Gjirokaster - Prese Hidraulike

Zona: Qender
Shitet prese hidraulike ne gjendje pune cmimi i diskutueshem ...
31/08/2022 14:36

Zona: Don Bosko
Shitet sharre druri modeli banko , e perdorur me pare ne punishte mobilierie , ne gjendje pune te mire , cmimi i diskutueshem ...
11/08/2022 17:16

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Shitet aparat fryres me ajer te nxehte,“metabo” model he 23-650 control, me ekran lcd. prodhim gjerman. aparati eshte i pa perdorur, stok magazine. te dhenat: vëllimi i ajrit: 150 - 500 lit/minut...
19/05/2022 15:21

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Shitet sobe me peleta shum ekonomike...
02/05/2022 20:58

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Ventilator per kapanon monofaz 50w, 15 cope ...
25/03/2022 10:45

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Saldatrice silco 240a basketball me bombul ...
25/03/2022 10:13

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Stabilizator korrenti 80kw ...
25/03/2022 10:11

Zona: Qender
Plan grosse 3 thika 220.000 plan i madh 50cm 4 thika 30.000 sharre shirit 90.000 gonjaster me freze 250.000 vegla perpunim druri, shiten per ndryshim aktiviteti kush eshte i interesuar ti marre...
09/03/2022 14:02

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Shitet bateri 9.6 v dhe karikues baterie “makita” (per kete lloj baterie). prodhim orgjinal anglez. ne gjendje shume te mire teknike dhe i mirembajtur si i ri. perdoren per vidiatorin e markes “...
07/03/2022 17:21

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Shes sharre elektrike me reostat per shpejtesi pune te gradueshme sipas materialit qe doni te prisni. pret dru, alumin dhe materiale te tjera. ne gjendje shume te mire pune. cmimi 3500 leke! jeni ...
15/02/2022 11:40

Zona: Zone Periferike
Shiten pedana alumini per minieskavator 3,5ton ...
27/01/2022 11:17

Tirane - Vegla Pune

Zona: Don Bosko
Sharre alumini plus kompresor ajri trefazor ...
13/01/2022 19:32

Zona: Liqeni i thate/Kopshti botanik
Shitet gjenerator kawasaki fe290 9.5 benzine ne gjendje perfekte pune. sherbimet te sapobera dhe vaji i nderuar. specifikimet: https://www.engine-specs.net/kawasaki/fe290.html ...
28/12/2021 13:36

Zona: Zone Periferike
Shitet gjenerator me benzine 11kw eshte monofaze dhe kushton 800.000 leke te vjetra.eshte me karrel qe mund ta zhvendosesh kudo shume lehtesisht....
17/12/2021 17:36

Zona: Zone Periferike
Mbrojtes elektromotorri moeller pkzmo-2.5 ser: no.-04 gjendja: te rinje ...
11/12/2021 18:18

Durres - Micrometer Mc

Zona: Zone Periferike
Micrometër të rinjë matje: 0-25mm me një saktësi 0.01mm gjendja: të rinjë cmimi / copë ...
11/12/2021 18:09

Zona: Zone Periferike
Shitet katabrik per akullore. prodhim i markes mark i gjithi inox. kapaciteti prodhues 3 kg. eshte ne gjendje perfekte. cel. : 0682575233 ...
20/11/2021 15:57

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim