340x230    340x230

🏡 vala mar hamallaj

🕵 Online 36 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje    
Ambjenti
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
300.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
5 Tualete

Shitet super vile ne vala mare ne hamallaj/durres me siperfaqe bruto 300 m2 2 vende parkimi - oborr sistem vaditje me pus , mobilimi esht modern , mobiluar para 1 viti. depo , oxhak , sistem panele diellore , sisteme moderne kondicionimi daykin , ...

27/07/2022 13:51

35,000 Euro

Durres Gjiri i Lalzit |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete

Shiten apartamente 1+1 ,te mobiluar,me nje cmim shume te favorshem dhe jemi te hapur per bisedime per ofertat ndaj bleresit disponojme disa apartamente me hapsire te ndryshme dhe kate te ndryshem per kete me cmimet variojne sipas asaj qe kerkohet dh...

30/06/2022 16:34

125,000 Euro - Shitet Apt 1+1 Buze Rr. Se Kavajes (xhamia - 2 Min Qendra)** Pllt. Me Ashensor (k. 4) I Rikonstruktuar, Arreduar | Park

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apt 1+1 te xhamia ne buze rruges se kavajes (2 min nga qendra) vendndodhje premium | pllt i ri me ashensor | apt i rikonstruktuar totalisht para 2 vitesh | arredim i kompletuar | dysheme parket...
📅 Date: 03/02/2023 17:49

84,000 Euro - Shitet Apartament 2+1, Unaza E Re, Prane Bar Bohem.una29786

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.17 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
102.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojme apartament 2+1 per shitje, i cili ndodhet ne misto mane, prane big market informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja bruto: 102 • kati 8 banim • i mobiluar • ne proces hipot...
📅 Date: 04/02/2023 23:58

120,000 Euro - Super Ap 2+1 Te Ministria Drejtesise ( Bulevardi Zogu Pare )

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.70 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
98.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet super apartament 2+1 te bulevardi zogu pare, rruga hamid shijaku prane ministrise se drejtesise kati 4 banim pallat 5 katesh me siperfaqe totale 91m2 plotesisht i mobiluar, hyrje e rregul...
📅 Date: 04/02/2023 22:39

52,000 Euro - Okazion - Shitet Apartament 1+1 Ne Fresk !!!

Tirane | Fresku/Linze 4.16 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
84.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
Apartament ne shitje 1+1 ne zonen e freskut per 52'000 euro! ndodhet ne katin e 2 te nje prej rezidencave ne perfundim e siper ne zonen e freskut. apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 83 m2, t...
📅 Date: 04/02/2023 22:17

90,000 Euro - Shitet Apartament 1+1

Tirane | Lumi Lana/ Bulevard 2.18 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 ne ndertim ne bulevard te ri siperfaqe totale 66.76m dhe 56.89m neto .kati i 6 , orjentimi jug-lindje. organizimi sallon dhe ambjent gatimi i perbashket, dhome gjumi , tualet, ...
📅 Date: 04/02/2023 22:08

108,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Ndre Mjeda

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.96 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament ~1+1 ~78m2 ~ kati 3 ~pallat i ri ~me ashensor ~ me ballkon ~ bosh ~ 1 tualet ~me hipoteke ~ cmimi :108.000€ ~adresa:rruga ndre mjeda kompleksi alba per me shume inf...
📅 Date: 04/02/2023 20:29

80,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Don Bosko

Tirane | Don Bosko 1.72 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
89.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament ~1+1 ~89m2 ~ kati 5 ~pallat i ri ~me ashensor ~ me ballkon ~ i mobiluar ~ 1 tualet ~me hipoteke ~ cmimi :80.000€ ~adresa:don bosko rruga muzaket per me shume info. ...
📅 Date: 04/02/2023 19:46

84,000 Euro - Shitet Apartament 2+1, Unaza E Re 84,000 €

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1, unaza e re, prane bar bohem. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja: 102 m2. • kati 8 banim • i mobiluar • ne proces hipotekimi organizimi • ambient nd...
📅 Date: 04/02/2023 19:35

185,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Myslym Shyri

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.63 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament ~2+1 ~101m2 ~ kati 5 ~jo kati fundit ~pallat ekzistues ~pa ashensor ~ me ballkon ~ i mobiluar ~ 1 tualet ~me hipoteke ~ cmimi :185.000€ ~adresa: myslym shyri perball me...
📅 Date: 04/02/2023 19:17

159,800 Euro - Duplex 3+1+kzh. Me Vete +2wc & Depo ** 100% I Ri - Liq. I Thate (mir Zoti) Investim Premium **super Arredim, Parket Ac5

Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.58 Km nga qendra)
Ambjenti Duplex(shtepi me 2 kate)
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
140.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet duplex unik & 100% i ri: 3+1+kuzh. me vete + 2 wc & depo (liqeni i thate - kapiten mir zoti) pllt i ri (2013) me ashensor dhe ndertime me cilesi absolute (sis. kapot) - apt me cdo gje a...
📅 Date: 03/02/2023 15:13

135,000 Euro - Shitet, Super Cmim: 3+1+2wc - 📍ministria E Jashtme (brenda Unazes) Pallat I Ri V. 2002 (kat. 5 Me Ashensor & Pamje) *

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (1.13 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
130.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 3+1+2wc & 2ballkone - ⭐me cmim te paperseritshem*⭐  te min. e jashtme (brenda unazes) pallat i ri  v. 2002 me ashensor -  (kati 5, me pamje) orientim jug-peren...
📅 Date: 03/02/2023 14:28

50,000 Euro - 1+1+verande, Ne Selite -115.7 M2 (46.7 Apartamenti + 69m2 Verande) (pllt I 2023 - Perfundon Ne Maj ) Standart I Larte Nd

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite (1.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
116.00 m2
Kati 1, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 verande 115.7 m2 ( 46.7m2 apartamenti + 69m2 verande) cmim kleringu *ne kompleks te vitit 2023, me cilesorin ne selite ( perfundon ne maj )- qetesi, gjelberim dhe ajer i paster. ...
📅 Date: 04/02/2023 17:10

61,790 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Rruga 5 Maji

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.88 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
56.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Disponojmë apartament 1+1, për shitje i cili është i pozicionuar ne rrugen 5 maji. informacion mbi apartamentin: • kati 5 • siperfaqja bruto 63.7 m2 • siperfaqja neto 54.8 m2 aparta...
📅 Date: 04/02/2023 19:15

155,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Zogu I Zi, Tiranë

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi 0.84 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
...
📅 Date: 04/02/2023 19:06

180,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+post Parkimi, Rruga E Kavajës, Tiranë

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.48 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
97.00 m2
Kati 11, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ish parkut të autobuzëve informacion mbi apartamentin: • kati 11 • sipërfaqe: 98 m2 • kubaturë e rregullt • ndërtim i ri organizim...
📅 Date: 04/02/2023 19:02

110,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Rezidenca "emi 6", Rr. Riza Cerova, Tiranë

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe 1.34 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
77.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Informacion mbi apartamentin: • pallat i ri • kati i 4 banim • orientim: jug-perëndim • sipërfaqe(bruto): 88.8 m2 • sipërfaqe(neto) : 75.6 m2 organizimi: • sallon ndenjie • ...
📅 Date: 04/02/2023 18:59

240,000 Euro - Shitet, Apartament 3+1+2, Rruga E Kavajes, Tiranë

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.48 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
146.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Informacion mbi apartamentin: • kati i 8 banim • sipërfaqe bruto e apartamentit: 144m2 organizimi : • ambient ndënjie • ambienti i gatimit • 3 dhoma gjumi • 2 tualete • 1 bal...
📅 Date: 04/02/2023 18:52

98,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Rruga E Durresit

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi 0.84 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament 1+1 për shitje, i cili është i pozicionuar në rrugen e durrësit. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqe e apartamentit: 70 m 2 • kati 1 banim. organizimi i bren...
📅 Date: 04/02/2023 18:49

139,900 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Liqeni I Thate

Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik 2.26 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
83.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojme apartamente te tipologjive te ndryshme per shitje ne kompleksin me te ri qe po ndertohet ne zonen e liqenit te thate "palladium residence" kompleksi eshte i pozicionuar ne nje nga zonat me...
📅 Date: 04/02/2023 18:45

183,000 Euro - Shitet, Duplex, Rezidenca Kodra E Diellit, Tiranë

Tirane | Kodra e Diellit 2.22 Km nga qendra
Ambjenti Duplex(shtepi me 2 kate)
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
163.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
Rezidenca kodra e diellit është investimi më i mirë qe mund te beni per nje jetesë te shëndetshme. ndër ndërtimet më cilësore në tiranë, në ajër të pastër, qetësi, gj...
📅 Date: 04/02/2023 18:41

50,000 Euro - 1+1+verande, Ne Selite -115.7 M2 (46.7 Apartamenti + 69m2 Verande) (pllt I 2023 - Perfundon Ne Maj ) Standart I Larte Nd

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite 1.61 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
116.00 m2
Kati 1, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 verande 115.7 m2 ( 46.7m2 apartamenti + 69m2 verande) cmim kleringu *ne kompleks te vitit 2023, me cilesorin ne selite ( perfundon ne maj )- qetesi, gjelberim dhe ajer i paster. ...
📅 Date: 04/02/2023 17:10

47,500 Euro - Shitet, Apartament 1+1 Kinostudio, Tirane

Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 2.78 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
54.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja: 52 m2. • kati 5 dhe i fundit. organizimi: • ambient ndenje. • 1 ambient gatimi. • 1 dhoma gjumi. • 1 tualet. cilësime të tjera: ...
📅 Date: 04/02/2023 16:29

105,000 Euro - Apartament Ne Shitje Tek Oxhaku, Tirane 105.000 Euro

Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
103.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
📌 apartament ne shitje tek oxhaku, tirane 💥 cmimi 105 000 euro ✅ tipologjia 2+1+2 ✅ siperfaqe totale 103 m2 bruto, 11 m sip. e perbashket, 3 m sip. teknike. ✅ kati 2 , mbi dyqane ( p...
📅 Date: 04/02/2023 14:32

230,000 Euro - Shitet, Apartament 3+1+2, Rruga E Kosovareve Pro+28272

Tirane | Komuna e parisit 1.47 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Disponojmë apartament 3+1+2 per shitje tek rruga e kosovareve. informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit : 125.8 m2 (bruto). • siperfaqja e apartamentit : 118.7 m2 (neto). ...
📅 Date: 04/02/2023 14:28

123,000 Euro - Shitet Apartamenti Afer Vizion Plus

Tirane | Don Bosko (1.92 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
88.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament i rregulluar dhe i mobiluar 2+1apartamenti eshte 88 metra 2. pallat i ri me orientim lindje perendim, kati i peste me ashensor.cmimi 123000 euro i diskutueshem. ...
📅 Date: 04/02/2023 12:46

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim