340x230    340x230

🏡 unaze e re astir

🕵 Online 36 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje    

94,000 Euro

Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete

Disponojmë apartament 2+1 për shitje i cili është i pozicionuar ne zonën e unazes se re prane rotondos ne astir informacion mbi apartamentin: • kati 8 (i fundit) • sipërfaqja bruto e apartamentit: 94m2. • sipërfaqja neto e apartam...

17/01/2023 17:56

87,000 Euro

Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
93.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete

Ne astir apartament 2+1 per shitje! id: billion2375 ofrojmë apartament 2+1 për shitje në astir. astiri është një nga zonat më të kërkuara për momentin për zhvillimin e aktiviteteve të biznesit dhe jetesës. një zonë e cila ka një r...

17/01/2023 10:07

91,200 Euro

Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
91.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete

Ne astir apartament 2+1 per shitje! id: billion2443 ofrojmë apartament 2 + 1 për shitje në astir. astiri është një nga zonat më të kërkuara për momentin për zhvillimin e aktiviteteve të biznesit dhe jetesës. një zonë e cila ka një...

17/01/2023 09:58

103,000 Euro

Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
114.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete

Ne astir apartament 2+1+2 per shitje! id: billion2081 mbrapa viles l ne astir ofrojme apartament 2+1+2 per shitje. astiri është një nga zonat më të kërkuara të momentit për zhvillimin e aktiviteteve të biznesit dhe për të jetuar. një ...

26/12/2022 12:08

75,000 Euro

Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete

Shitet super apartament 1+1 ne astir! id: billion2402 ne astir prane bar artistit, ofrojme apartament 1+1 per shitje. astiri është një nga zonat e cila se fundmi eshte kthyer ne me te preferuarat për të jetuar. një zonë e cila ka nje rrjet...

07/12/2022 16:38

150,000 Euro

Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
150.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete

Shitet super apartament 3+1+2+2 ballkone ne astir! id: billion2401 ne astir prane bar artistit, ofrojme super apartament 3+1+2+2 ballkone per shitje. astiri është një nga zonat e cila se fundmi eshte kthyer ne me te preferuarat për të jetuar...

07/12/2022 16:12

72,000 Euro

Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
69.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete

Ne astir super apartament 1+1 per shitje! id: billion2387 tek kompleksi romario shume prane fame bar, e cila eshte nje zone shume e kerkuar e astirit, ofrojme super apartament 1+1 per shitje. një zonë e cila ka nje rrjet rrugor të zhvilluar, p...

25/11/2022 16:52

74,000 Euro

Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
79.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete

Ne astir super apartament 1+1 per shitje! id: billion2323 ne nje zone shume te kerkuar te astirit ofrojme super apartament 1+1 per shitje. astiri është një nga zonat më të kërkuara të momentit për zhvillimin e aktiviteteve të biznesit dh...

25/10/2022 11:22

105,000 Euro

Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
108.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete

...

20/10/2022 14:55

130,000 Euro

Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete

Shitet apartament modern, 3+1 ne unaze te re,astir,tirane! organizimi: - 1 korridor te madh ne hyrje, - 1 sallon ndenje te perbashket me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, - 1 dhome matrimoniale, 2 dhoma femijesh, 2 tualete dhe 2 ballkone. ...

07/10/2022 11:02

125,000 Euro - Shitet Apt 1+1 Buze Rr. Se Kavajes (xhamia - 2 Min Qendra)** Pllt. Me Ashensor (k. 4) I Rikonstruktuar, Arreduar | Park

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apt 1+1 te xhamia ne buze rruges se kavajes (2 min nga qendra) vendndodhje premium | pllt i ri me ashensor | apt i rikonstruktuar totalisht para 2 vitesh | arredim i kompletuar | dysheme parket...
📅 Date: 03/02/2023 17:49

74,000 Euro - Super Ap 1+1 Tek Marteniteti Ri ( Brryli )

Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl 1.19 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet super apartament 1+1 te rruga hodo beg, mbrapa maternitetit te ri me siperfaqe totale 67m2 kati 4 banim pallat existus pa ashensor plotesisht i mobiluar ne menyre moderne dhe i komplet...
📅 Date: 05/02/2023 11:42

88,000 Euro - Super Ap 1+1 Tek Komuna Parisit ( Perballe Me Kika 1 )

Tirane | Komuna e parisit 1.62 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
51.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 tek komuna e parisit ,perballe me kika 1(afer tek banka credins)e mobiluar ne menyre moderne kati i 2-te banim me ashenore,e pa banuar me pare me siperfaqe 51 m,me hipoteke.cmimi 88.000...
📅 Date: 05/02/2023 11:42

170,000 Euro - Super Ap 2+1 Tek Komuna Parisit Kika 2 ( Robert Schwarts)

Tirane | Komuna e parisit 1.85 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
103.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet super apartament 2+1 te rruga anton lufi dhe robert schwartz, prane bllokut kika 2 me siperfaqe totale 103 m2 kati 8 banim pallat i ri ashensor pjeserisht i mobiluar organizohet nga ...
📅 Date: 05/02/2023 11:42

175,000 Euro - Super Ap 2+1 Ne Shitje Tek Rezidenca Kodra 2

Tirane | Kodra e Diellit 2.22 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
181.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament 2+1 ne shitje tek rezidenca kodra e diellit 2 ,me siperfaqe 99.6 siperfaqe apartamenti dhe 82 m verande siperfaqe totale e apartamentit dhe vernades eshte :181 m siperfaqe totale :181 si...
📅 Date: 05/02/2023 11:42

250,000 Euro - Super Ap 3+1 Per Shitje Tek Komuna Parisit

Tirane | Komuna e parisit 1.43 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
152.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet super apartament 3+1 te reuga osman myderizi (komuna parisit) me siperfaqe totale 152 m2 kati 4 banim pallat i ri me termoizolim ashensor plotesisht i mobiluar ne menyre moderne dhe i ko...
📅 Date: 05/02/2023 11:40

174,000 Euro - Super Ap 3+1 Per Shitje ( Rezidenza 2 Kodra E Diellit

Tirane | Kodra e Diellit 2.22 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
145.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 3+1 ne shitje tek rezidenca kodra e diellit 2 ,me siperfaqe 146 m :siperfaqe e brendshme 122.55 siperfaqe e perbashketa:23.3 kati i 4-te banim pallati eshte ne faze karabina super oka...
📅 Date: 05/02/2023 11:40

147,000 Euro - Super Ap 3+1 Tek Stadiumi Dinamo ( Perballe Luis Medical )

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 1.10 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet super apartament 3+1 te stadiumi dinamo, perballe luis medical center me siperfaqe totale 105 m2 kati 2 banim plotesisht imobiluar organizohet nga ambjent ndenje ambjent gatimi 3 d...
📅 Date: 05/02/2023 11:34

84,000 Euro - Shitet Apartament 2+1, Unaza E Re, Prane Bar Bohem.una29786

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.17 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
102.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojme apartament 2+1 per shitje, i cili ndodhet ne misto mane, prane big market informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja bruto: 102 • kati 8 banim • i mobiluar • ne proces hipot...
📅 Date: 04/02/2023 23:58

159,800 Euro - Duplex 3+1+kzh. Me Vete +2wc & Depo ** 100% I Ri - Liq. I Thate (mir Zoti) Investim Premium **super Arredim, Parket Ac5

Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.58 Km nga qendra)
Ambjenti Duplex(shtepi me 2 kate)
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
140.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet duplex unik & 100% i ri: 3+1+kuzh. me vete + 2 wc & depo (liqeni i thate - kapiten mir zoti) pllt i ri (2013) me ashensor dhe ndertime me cilesi absolute (sis. kapot) - apt me cdo gje a...
📅 Date: 03/02/2023 15:13

135,000 Euro - Shitet, Super Cmim: 3+1+2wc - 📍ministria E Jashtme (brenda Unazes) Pallat I Ri V. 2002 (kat. 5 Me Ashensor & Pamje) *

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (1.13 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
130.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 3+1+2wc & 2ballkone - ⭐me cmim te paperseritshem*⭐  te min. e jashtme (brenda unazes) pallat i ri  v. 2002 me ashensor -  (kati 5, me pamje) orientim jug-peren...
📅 Date: 03/02/2023 14:28

50,000 Euro - 1+1+verande, Ne Selite -115.7 M2 (46.7 Apartamenti + 69m2 Verande) (pllt I 2023 - Perfundon Ne Maj ) Standart I Larte Nd

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite (1.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
116.00 m2
Kati 1, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 verande 115.7 m2 ( 46.7m2 apartamenti + 69m2 verande) cmim kleringu *ne kompleks te vitit 2023, me cilesorin ne selite ( perfundon ne maj )- qetesi, gjelberim dhe ajer i paster. ...
📅 Date: 04/02/2023 17:10

120,000 Euro - Super Ap 2+1 Te Ministria Drejtesise ( Bulevardi Zogu Pare )

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.70 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
98.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet super apartament 2+1 te bulevardi zogu pare, rruga hamid shijaku prane ministrise se drejtesise kati 4 banim pallat 5 katesh me siperfaqe totale 91m2 plotesisht i mobiluar, hyrje e rregul...
📅 Date: 04/02/2023 22:39

52,000 Euro - Okazion - Shitet Apartament 1+1 Ne Fresk !!!

Tirane | Fresku/Linze 4.16 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
84.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
Apartament ne shitje 1+1 ne zonen e freskut per 52'000 euro! ndodhet ne katin e 2 te nje prej rezidencave ne perfundim e siper ne zonen e freskut. apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 83 m2, t...
📅 Date: 04/02/2023 22:17

90,000 Euro - Shitet Apartament 1+1

Tirane | Lumi Lana/ Bulevard 2.18 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 ne ndertim ne bulevard te ri siperfaqe totale 66.76m dhe 56.89m neto .kati i 6 , orjentimi jug-lindje. organizimi sallon dhe ambjent gatimi i perbashket, dhome gjumi , tualet, ...
📅 Date: 04/02/2023 22:08

108,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Ndre Mjeda

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.96 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament ~1+1 ~78m2 ~ kati 3 ~pallat i ri ~me ashensor ~ me ballkon ~ bosh ~ 1 tualet ~me hipoteke ~ cmimi :108.000€ ~adresa:rruga ndre mjeda kompleksi alba per me shume inf...
📅 Date: 04/02/2023 20:29

80,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Don Bosko

Tirane | Don Bosko 1.72 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
89.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament ~1+1 ~89m2 ~ kati 5 ~pallat i ri ~me ashensor ~ me ballkon ~ i mobiluar ~ 1 tualet ~me hipoteke ~ cmimi :80.000€ ~adresa:don bosko rruga muzaket per me shume info. ...
📅 Date: 04/02/2023 19:46

84,000 Euro - Shitet Apartament 2+1, Unaza E Re 84,000 €

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1, unaza e re, prane bar bohem. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja: 102 m2. • kati 8 banim • i mobiluar • ne proces hipotekimi organizimi • ambient nd...
📅 Date: 04/02/2023 19:35

185,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Myslym Shyri

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.63 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament ~2+1 ~101m2 ~ kati 5 ~jo kati fundit ~pallat ekzistues ~pa ashensor ~ me ballkon ~ i mobiluar ~ 1 tualet ~me hipoteke ~ cmimi :185.000€ ~adresa: myslym shyri perball me...
📅 Date: 04/02/2023 19:17

61,790 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Rruga 5 Maji

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.88 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
56.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Disponojmë apartament 1+1, për shitje i cili është i pozicionuar ne rrugen 5 maji. informacion mbi apartamentin: • kati 5 • siperfaqja bruto 63.7 m2 • siperfaqja neto 54.8 m2 aparta...
📅 Date: 04/02/2023 19:15

155,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Zogu I Zi, Tiranë

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi 0.84 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
...
📅 Date: 04/02/2023 19:06

180,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+post Parkimi, Rruga E Kavajës, Tiranë

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.48 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
97.00 m2
Kati 11, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ish parkut të autobuzëve informacion mbi apartamentin: • kati 11 • sipërfaqe: 98 m2 • kubaturë e rregullt • ndërtim i ri organizim...
📅 Date: 04/02/2023 19:02

110,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Rezidenca "emi 6", Rr. Riza Cerova, Tiranë

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe 1.34 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
77.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Informacion mbi apartamentin: • pallat i ri • kati i 4 banim • orientim: jug-perëndim • sipërfaqe(bruto): 88.8 m2 • sipërfaqe(neto) : 75.6 m2 organizimi: • sallon ndenjie • ...
📅 Date: 04/02/2023 18:59

240,000 Euro - Shitet, Apartament 3+1+2, Rruga E Kavajes, Tiranë

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.48 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
146.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Informacion mbi apartamentin: • kati i 8 banim • sipërfaqe bruto e apartamentit: 144m2 organizimi : • ambient ndënjie • ambienti i gatimit • 3 dhoma gjumi • 2 tualete • 1 bal...
📅 Date: 04/02/2023 18:52

123,000 Euro - Shitet Apartamenti Afer Vizion Plus

Tirane | Don Bosko (1.92 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
88.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament i rregulluar dhe i mobiluar 2+1apartamenti eshte 88 metra 2. pallat i ri me orientim lindje perendim, kati i peste me ashensor.cmimi 123000 euro i diskutueshem. ...
📅 Date: 04/02/2023 12:46

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim