Shitet Godine + Truall, Dvoran/Mollaj, Korce Korce

Truall ose Toke 26/11/2022 14:44 Post ID: 92096


Pagesa 9,600 Euro
Siperfaqa neto 0.90 Dynym (Ose 900 m2)
Lloji i Tokes Truall
Qyteti - Zona Korce - Zone Periferike
Adresa Korce, Albania - Harta
Lexime 10

Disponojmë Godinë + Truall, Për Shitje, Dvoran/Mollaj, Korçë

Informacion mbi pronat:

• Sipërfaqe Trualli: 90m2
• Sipërfaqe Godine: 71.3m2

Mund të shfrytëzohet si magazinë frigoriferi ose dhe për banim.

Me dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për më shumë detaje ose një vizitë në pronë na kontaktoni!