Shitet, Toke, Berxulle. (PRO+24614) Tirane

Truall ose Toke 29/12/2022 15:28 Post ID: 57285


Pagesa 240,000 Euro
Siperfaqa neto 3.00 Dynym (Ose 3000 m2)
Lloji i Tokes Truall
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Berxulle, Albania - Harta
Lexime 62

Shitet toke me vendodhje ne Berxulle, Tirane.


Informacion mbi tokën:
• Toka ka nje siperfaqe prej 3000 m2.
• 20 m gjeresi dhe 250 m gjatesi.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Mundesi te ndryshme shfrytezimi.
• E pershtatshme per investim.
• Cmimi 80 Euro/m2.
• Buze rruges kryesore.
• Aksi Thumane-Kashar.


Për vizitë në pronë na kontaktoni!