Bojaxhi Mobiljesh ofron sherbim Lyerje per te gjitha llojet e mobilieve Tirane

Teknik per Elektrike Hidraulike dhe Ambjenti 11/10/2023 11:54 Post ID: 75813


Pagesa

70 Euro

Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania - Harta
Lexime 378

🖌️ Bojaxhi Mobiljesh

✅ Ofrojme lyerje te te gjitha llojeve te mobilieve

✔️Punime cilesore , cmime te mira dhe korrektesi.

👉Cilesi dhe profesionalizem

📍 Adresa: Rruga Siri Kodra, Tirane

📲 Per me teper kontaktoni ne numrin e telefonit!

Ju faleminderit!