Ofrojme sherbime te instalimit elektrik, hidraulik, administrues me IPPD me standarte europiane Tirane

Teknik per Elektrike Hidraulike dhe Ambjenti 02/09/2023 09:01 Post ID: 1671


Pagesa

Me Marreveshje

Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 755

👩‍🔧 Sherbime Elektrike-hidraulike


✅ Ne ofrojme sherbime:

💠Te instalimit elektrik

💠 Hidraulik

 💠Administrues perfshir ketu IMPD me standarte europiane


📍 Adresa: Tirane

📲 Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!