🏡 tavoline mesi

🕵 Online 11 lexues | ⏳ 4 njoftime ne pritje
Zona: Laprake
Shitet bolier arsiton pothuajse i ri, bashkengjitur me te gjithe aksesoret, gati per montim. i pershtatshem per parukeri dhe estetike. 30liter...
20/09/2023 08:26

Zona: Komuna e parisit
Makine larese me kapacitet 6kg per larje, programe te ndryshme per te gjitha perdorimet, e pershtatshme per shtepi te vogla, shtepi me qera apo airbnb. paisja ne gjendje perfekte, thuajse te paperdor...
03/09/2023 11:12

Zona: Qender
1 mobilje banjore 1 tavolinë 1 tabela ...
02/09/2023 16:18

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Nese jeni ne kerkim te nje kuzhine per shtepine tuaj, kuzhina e paraqitur ne foto eshte vetem 1 telefonate larg! - e re!! - e kompletuar me pianure, furre, aspirator dhe grup lavamani!! - gjatesi...
26/08/2023 17:44

Zona: Rruga e Durresit/Zogu i zi
Fshese me korent samsung...
25/08/2023 16:17

Tirane - Mikrovale

Zona: Rruga e Durresit/Zogu i zi
Mikrovale ...
25/08/2023 16:15

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Shes krevat marinari, dru i stazhonuar suedez. ndahet ne 2 krevate tek si edhe cmontohen fare. ...
16/08/2023 00:05

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Shes tavolinë ngrënje me katër karrige. gjëndja shumë e mirë. hapet për 8 persona. shitet për arsye emigrimi....
12/08/2023 08:42

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Krevati flora 100x200 cm ...
09/08/2023 18:00

Zona: Brryli/Rruga Bardhyl
Shes pasqyre 177* 63. pasqyra eshte e re dhe material druri...
17/07/2023 18:20

Tirane - Kuzhina

Zona: Don Bosko
Kuzhina 5 metra.arsyeja e shitjes eshte qe duhet te vendos kuzhine te re. ...
16/07/2023 13:27

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Menyra me e lehte per te qene me afer bebit tuaj eshte krevati me rrota ! ulja e njeres e njeres anesore dhe bashkimi me krevatin e nenes shfaqin rehatine dhe komoditetin sebashku ! ...
06/07/2023 18:27

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Krevat i gjithi prej druri natyral . te perfshira ne cmime dysheku , ansoret , jorgani , jasteku , tyli . lehtesishte i levizshem nga nje ambjente ne nje ambjent tjeter....
06/07/2023 18:13

Zona: Fresku/Linze
Shitet kendi ne super gjendje per arsye permasash. cmimi 90.000 leke te reja , permasat e kendit 3 me 3...
25/06/2023 00:55

Tirane - Okazion

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Shitet set kolltukesh me me mekanizem hapje te 4 dhe mbulesa fikse. tapiceria shume e mirembajtur. ne gjendje shume te mire ...
22/06/2023 21:24

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Shitet tavolina e ngrenies me hapje 65*110 e mbyllur (140 e hapur) ...
20/06/2023 21:45

Zona: Brryli/Rruga Bardhyl
Blejm mobilje si: dhoma gjumi,kende, kuzhina ,etj....
13/06/2023 10:04

Zona: Currilat
Tenxhere inoksti ...
12/06/2023 10:50

Zona: Don Bosko
Shitet frigorifer ...
11/06/2023 09:49

Zona: Don Bosko
Furr profesionale ...
04/06/2023 13:12

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim
shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje mobilje te perdorura krevat hidrosanitare tavoline mesi divane ne shitje shes mobilje te perdorura ne durres dollap rrobash kende te perdorura kuzhina te prdorura korce divane me porosi dritare alumini te perdorura divane me hapje dopje tavolina buke frigorifer i perdorur divana te perdorur dyer dritare te perdorura ne durres mobilje te perdorura pazari i ri kende divani tavoline ngrenie xhami kende divanesh ne shitje divan te perdorur kuzhina te perdorura kondicioner te perdorur minibar per televizor shes dhe blej kondicioner mobile te perdorura dhoma gjumi gjermane te perdorura dollap rrobash per femije kend te perdorur perdorura merrjep kosova krevat spitali lavastovilje te perdorura frigorifer me dy kanata aspirator per mobileri parket i perdorur tavolina te perdorura banak kuzhine te perdorur kondicioner inverter kende divane frigorifer banak mobilje per zyra makina qepese krevate teke tharse rrobash dollap dhome gjumi tavoline buke lavastovilje tavolin mesi guzhina tavoline pune