🏡 tavolina

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje

Tirane - Shes Mobilje Zyre

❱ Mobilje dhe Elektroshtepiake ❱ Tirane

| Shes mobilje zyre ne gjendje shume te mire.5 tavolina2 dollape3 karrige....
25.05.2024 (13:26)

Tirane - Okazion! Tavolinë Me Gjashtë Karrige = 100€

❱ Mobilje dhe Elektroshtepiake ❱ Tirane

| Shes tavolinë me gjashtë karrige, në gjëndje shumë të mirë dhe pa asnjë dëmtim.përmasat e tavolinës: 130 cm x 80 cmtavolina mund të zgjerohet, me pjesën përkatëse dhe arrin në përmasat: 167 cm x 80 cmshitet për arsye zhvendosjeje.cmimi: 100€...
20.05.2024 (15:47)

Tirane - Shitje Mobiliesh

❱ Mobilje dhe Elektroshtepiake ❱ Tirane

| Shesim dhome gjumi (perfshihet komodinat, dollapi dhe krevati ). ne shitje eshte edhe tavoline me 4 karrige , tavolina ka opsion haphe, gjithashtu edhe nje kend i i cili hapet dhe ka sirtare ne brendesi. 0697574700...
10.04.2024 (13:05)

Gjirokaster - Shiten Tavolina Dhe Sallone Lokali

❱ Mobilje dhe Elektroshtepiake ❱ Gjirokaster

| Shiten tavolina dhe sallone lokaligjendje shume e mirecmimi i diskutueshem...
26.03.2024 (16:03)

Lezhe - Shesim Mobilje Te Perdorura Me Super Cmim

❱ Mobilje dhe Elektroshtepiake ❱ Lezhe

| Shiten tavolina , karrige ,rafte,kolltuqe lokali etj me super cmim . 🔺nqs jeni te interesuar per materiale druri per perpunim ose per perdorime te ndryshme na kontaktoni 🔺Çmimi 1000 euro ,i diskutueshem per ulje per te gjitha mobiljet bashke . ...
28.01.2024 (21:46)

Tirane - Tavoline Ngrenie

❱ Mobilje dhe Elektroshtepiake ❱ Tirane

| Shitet tavolina e ngrenies me hapje 65*110 e mbyllur (140 e hapur) ...
20.06.2023 (21:45)

Pogradec - Shiten Kolltuke Dhe Tavolina Lokali

❱ Mobilje dhe Elektroshtepiake ❱ Pogradec

| Okazion:set kolltuku+tavolina per vetem 35000 leke(reja)...
13.05.2023 (15:49)

Tirane - Shiten Kolltuqe, Pupa, Tavolina

❱ Mobilje dhe Elektroshtepiake ❱ Tirane

| Shiten 8 kolltuqe, 5 pupa, 2 tavolina. gjendja shume e mire. kontaktoni per me shume info. ...
03.04.2023 (15:56)

Tirane - Mobilieri Arjani, Blejme-shesim Mobilje Te Perdorura

❱ Mobilje dhe Elektroshtepiake ❱ Tirane

| ✨ mobileri arjaniblejme dhe shesim mobilje te perdoruradhoma gjumi-kuzhina-kende-kolltuqe-divanetavolina-minibare-soba-frigorifer-lavatricemarrim porosi per kuzhina te reja📲 per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne whatsapp: ...
24.10.2022 (20:05)

Tirane - Shiten Sete Tavoline + 4 Karrige

❱ Mobilje dhe Elektroshtepiake ❱ Tirane

| 🤩shiten sete tavoline + 4 karrige🤩🔔setet jane ne gjendje shume te miredhenbsp;🔔jane shume pak te perdorura pothuajse te reja🔔shiten per arsye te nje arredim tjeter te lokalit🔔jepen me nje cmim shume te lire okaziondhenbsp;nxitoni te telefononisetet jane ne nje n...
17.10.2020 (14:42)

Shes Mobilje Zyre

Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Shes mobilje zyre ne gjendje shume te mire.5 tavolina2 dollape3 karrige....
25/05/2024 13:26

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
50inches ultra 4k samsung tvdhenbsp;...
23/05/2024 01:20

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Shes tavolinë me gjashtë karrige, në gjëndje shumë të mirë dhe pa asnjë dëmtim.përmasat e tavolinës: 130 cm x 80 cmtavolina mund të zgjerohet, me pjesën përkatëse dhe arrin në përmasa...
20/05/2024 15:47

Zona: Komuna e parisit
Shitetdhenbsp;revlon one-step volumiser plusdhenbsp;i perdorur vetem 2 here. mjeti me i mire stilues qe kombinon tharesen e flokeve se bashku me furcen ne nje pajisje.dhenbsp;Është e dizajnuar për ...
17/05/2024 00:57

Zona: Qender
Divanet jane te zinj material lekure dhe shume komode, ne gjendje shume te mire, te blere para pese muajsh, shiten per arsye emigrimi....
15/05/2024 13:36

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Shitet kendi,me permasa 3x3 22000 leke.tavoline buke me hapje 6000 leke.tavoline mesi 5000 leke....
14/05/2024 15:18

Tirane - Shitet Kendi

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Permasat 280dheamp;225 cm .dhenbsp;mbulesat jane me zinxhir ku hiqen dhe lahen lehtesisht .ngjyra eshte ne kafe (retro4 )....
11/05/2024 00:49

Lushnje - Kend Ne Shitje

Zona: Qender
Kend ne shitje pothuajse i ri.pa asnje shenje perdorimi....
10/05/2024 12:38

Zona: Brryli/Rruga Bardhyl
Krevati tek ne foto eshte ne gjendje te shkelqyer. ka dy sirtare te cilet jane shume te dobishem per rroba, batanije, jorgane ose dhe lodra ne rastin e femijeve.ngjyre e bardhe e paster kombinohet leh...
09/05/2024 16:18

Zona: Qender
☀️panel diellor me tuba vakumi☀️dhenbsp;📲nr celdheamp;whatsapp +355674008875depozite inoks 200l me 20 tuba vakumidhenbsp;➡️ deri ne 90% kursim energjie➡️ ngrohje e shpejt me 2-3 ore...
29/04/2024 10:51

Zona: Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta
Shitet nintendo switch, pak i perdorur. i sjellur nga kina, dhe eshte versioni kinez. gjdo zhe eshte ne kineze dhe nuk kthehet gjuha. mund te beni format ne versionin international po deshe. lojrat tj...
29/04/2024 10:01

Tirane - Kuzhine

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Shesim kuzhine sic shihet ne foto cmimi 80 mije lek te vjetra ndodhet ne hyrje te myslym shyrit 0694872282...
27/04/2024 20:41

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Pajisja e pastrimit ritello r2 multifunksionaledhenbsp;fshesa i ka keto funksione:1.pastron tapetindhenbsp;2.pastron njollat e thella3.pastron parketin , pllakat4.largoni alergjit nga pluhuri i shtepi...
22/04/2024 20:11

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Shitet dhome gjumi 350 eur....
21/04/2024 22:28

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Set dhome gjumi e kompletuar me 2 komodina, 2 abazhure, mobilje te pasqyres dhe mobilje per rrobat. dysheku dhe jorgani nuk eshte i perfshire. mobilja e rrobave eshet rreth 3,5 m e larte dhe 4m gjate....
16/04/2024 22:33

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Ofroj ne shitje sobe inkaso me gjithe kase. e perdorur por ne gjendje sh te mire pune.dhenbsp;...
16/04/2024 17:39

Zona: Komuna e parisit
Shesim dhome gjumi (perfshihet komodinat, dollapi dhe krevati ). ne shitje eshte edhe tavoline me 4 karrige , tavolina ka opsion haphe, gjithashtu edhe nje kend i i cili hapet dhe ka sirtare ne brende...
10/04/2024 13:05

Zona: Qender
Shiten tavolina dhe sallone lokaligjendje shume e mirecmimi i diskutueshem...
26/03/2024 16:03

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Hekur me avull i firmës rovus. i papërdorur, i ri ne kuti.dhenbsp;garment steamer është i dizanjuar për hekurosje të shpejtë për çdo lloj materiali dhe sipërfaqe.• largon dhe rrudhat më t...
24/03/2024 17:01

Zona: Qender
Shiten dy shtreter komplet ( krevat+ zgare+ dyshek). materiali velvet, ngjyre pane. madhesia 190/ 90 cm. jane ne gjendje shume te mire.dhenbsp;...
18/03/2024 23:19

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Shitet kondicioner ariston 18 i perdorur, kondicioneri aktualisht esht i montuar dhe ne gjendje te shkelqyer pune, cmimi 150 mij (i padiskutueshem...
18/03/2024 09:33

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim