Servis Joeli ofron Pjese kembimi te reja dhe te perdorura per te gjitha llojet e makinave Tirana

Spare Parts and Offices 01/12/2023 21:04 Post ID: 8195


Payment

By Agreement

Brand , Year 0 , Fuel
Transmission 0.07
Kilometers 0 Km
City - Zone Tirana - Ysberisht/Kombinat/Selite
Address Tirana, Albania - Maps
Reads 736

🛠️ Servis Joeli

Auto servis per te gjitha llojet e makinave : 

🔸 Pjese kembimi te reja dhe te perdorura
🔸 Gome rezerve
🔸 Disqe makinash
🔸 Koke marshi origjinale 
🔹 Mbushje me gaz kondicioner

📌 Te Servis Joeli ne Tirane do te gjeni zgjidhe dhe njekohesisht keni mundesi per shumellojshmeri zgjidhjesh.
⚡ Sherbim i shkelqyer dhe i prekshem per te gjithe, dhe shume ekonomik.

📍 Adresa:  Rruga Isuf Elezi, Selite, Tirane, Albania

📲 Per me teper informacion na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!