🏡 shtepi private

🕵 Online 320 lexues | ⏳ 39 njoftime ne pritje     Print

20,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Zone Periferike/Aeroport |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Ne peze te vogel, jepet me qera shtepi private, 1-kateshe, e mobiluar. jepet me qera 20 000 leke...

08/12/2023 20:09

25,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Ne selite prane supermarket xhangolli jepet me qera apartament 2+1. kati 1 ne shtepi private me hyrje me vehte. siperfaqe 100 m2. organizohet: verande, koridor shperndares, dhome ndenieje me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare. e mobiluar si ne...

08/12/2023 19:58

35,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Laprake |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
123.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Apartament me qera ne zonen e laprakes shtepi e re private.shume e ngritur nga toka e mobiluar ne menyre bashkohore parkim ne oborr pa pages...

08/12/2023 18:32

300 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Ali Demi/Tregu Elektrik |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet me qera apartament 1+1 tek rr. mihajl grameno siperfaqja: 80 m2 hyrja organizohet ne: - sallon ndenje + ambient gatimi - 1 dhome gjumi - 1 tualet - ballkon apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje shtepie private. apartamenti es...

08/12/2023 18:17

250 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

-apartament ne ndertese private 1+1 -yzberisht (prane kmy) -kati 1 -60m2 -250€apartamenti ndodhet ne kat te pare te nje shtepie private, totalisht i mobiluar. parkingu dhe kostoja e administrimit eshte i perfshire ne cmim. gjith...

08/12/2023 17:15

350 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet me qera shtepi private 1 kateshe me hyrje te vecuar 2+1 afer qsut siperfaqe 90m2 e mobiluar, disponon dhe frigoriferin dhe lavatricen disponon post parkimi cmimi 350 euro ...

08/12/2023 14:32

425 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Laprake |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete

Ne laprake jepet me qera apartament 2+1. apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje shtepi private ne te cilen nuk banon njeri. apartamenti organizohet nga dhoma e ndenjes se bashku me kendin e gatimit, dhomat e gjumit, tualeti dhe ballkoni. ...

08/12/2023 13:11

400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
4+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
180.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete

Agjensia morina jep me qera shtepi private 4+1+2, astir, 400 euro• tipologjia: 4+1+2• adresa:astir ,prane viles l• i mobiluar• kati 2• shtepi private• 400 euro/muaj informacione rreth prones:jepet me qira apartament 4+1 ne katin e dy...

08/12/2023 12:45

250 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Brryli/Rruga Bardhyl |
Ambjenti
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Agjencia morina jep me qira garsoniere,rruga bardhyl, 250 euro • tipologjia: garsoniere• adresa: rruga bardhyl, prane bar oslo• i mobiluar• kati 1• shtepi private• 250 euro ✨ informacion mbi pronën:jepet garsoniere me qe...

08/12/2023 12:42

400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Disponojm një shtëpie private , ish uet. informacion mbi shtepine : • sipërfaqja e nderteses : 72.4m2 • sipërfaqja e truallit : 280 m2 organizimi: • ambient ndenje • ambient gatimi •1 dhome gjumi • 1tualet • oborr ci...

08/12/2023 12:28

800 Euro - 2+1+2wc+ 1 Post Parkimi ( Ngjitur Delijorgjit - Blv ) K5, Pllt I Ri - Mobilim Ciles. | Elektro A++ Kondicioner | Kuzh E

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Lumi Lana/ Bulevard (2.58 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qera 2+1+2wc ( bulevardi gjergj fishta/ ngjitur me deliorgjin  / hilton garden) me 1 vend parkimi - kondicioner, lavastovilje- njëra nga dhomat e gjumit e re - shumë shtëpi e madhe edhe e...
📅 Date: 07/12/2023 14:17

600 Euro - 1+1+garazh **2 Post Parkime ( Pazari I Ri - Gjim. Ismail Qemali ) Pllt V 2020 - Invest. Premium: Parket, Elektro A++ & H

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Me qera: 1+1+garazh (2 post parkime) ** totalisht i ri ( pazari i ri - gjimnz. ismail qemali ) k2 - pllt v 2020 - investim premium dhe dizenjuar me arkitekt | mobilim cilesore, kuzh me pajisje moderne...
📅 Date: 07/12/2023 20:25

400 Euro - Ne Zonen E Vasil Shantos Prane Top Market Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta (1.42 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Ne zonen e vasil shantos rruga jusuf vrioni prane top market jepet me qera apartament 1+1 ,me siperfaqe 55m2 i mobiluar. apartamenti  oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, tualet, 1 dhome ...
📅 Date: 08/12/2023 01:18

1,000 Euro - Qera, Apartament 2+1+2 Poste Parkimi, Secret Garden Reidence, Teg, Tirane. Li35746

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
104.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja: 104 m2. • kati 1 • ndërtim i ri. organizimi: • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 2 tualete. • ballkon. • ...
📅 Date: 08/12/2023 11:06

350 Euro - Ne Zonen E Astirit Prane Kompleksit Green City Jepet Me Qera Kati I Iii-te I Nje Vile 1+1, E Mobiluar.350 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (2.86 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Ne zonen e astirit  rruga kristaq mone prane kompleksit green city   jepet me qera kati i iii-te i nje vile me siperfaqe  70  m²  1+1, e mobiluar. organizohet ne ambi...
📅 Date: 08/12/2023 11:14

1,200 Euro - Japim Me Qira Apartment 2+1+2 ,post Parkim Me Te Delijorgji!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
2 Tualete
Japim me qira apartment 2+1+2 ,post parkim me te delijorgji! 1,200 € /muajpartners83961apartament per qira tek nje nga komplekset me cilesore dhe te preferuar per banim ne tirane, kompleksi del...
📅Date: 08/12/2023 21:27

700 Euro - Kerkojme , Vajze Per Ndarje Qeraje.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.59 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Kerkojme nje vajze per ndarje qeraje per muajin janar e ne vazhdim . jemi tre goca duam dhe nje te katert .kushtet jane shume te mira, per me teper informacion me kontaktoni ne numrin whatsapp...
📅Date: 08/12/2023 21:25

700 Euro - Japim Me Qera Apartament 1+1 Ne Liqen Te Thate! Kompleksi Fz

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
46.00 m2
Kati 0, Ashensor 2
2 Tualete
Japim me qera apartament 1+1 ne liqen te thate! kompleksi fz tirana, albania700 € /muajneom84067apartamenti ndodhet ne zonen e liqenit te thate.informacion teknik mbi pronen:* siperfaqe bruto: ...
📅Date: 08/12/2023 21:25

25,000 Leke - Ndarje Qeraje

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 0.85 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
1 Tualete
Kerkohet nje vajze ne mardhenie pune serioze per ndarje qeraje shtepia eshte 2+1 e mobiluar vajza do kete dhomen e saj per me shume informacion kontaktoni ne nr watssap 0685011817 shtepia lirohet dt ...
📅Date: 08/12/2023 21:25

370 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Nje Vile Private,zogu I Zi

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi
Shtepi Private 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
56.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
Informacion mbi apartamentin:• kati 0• sipërfaqja e apartamentit: 120 m2apartamenti disponon:• ambient ndenje• ambient gatimi• 2 dhomë gjumi• tualetcilesime te tjera:• i mobiluar•...
📅Date: 08/12/2023 21:24

1,100 Euro - Jepet Apartament 1+1 Me Qira, Rezidenca Lake View, Liqeni I Tiranes Lake View, Gener 2

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet apartament 1+1 me qira, rezidenca lake view, liqeni i tiranes lake view, gener 2 tirana, albania1,100 € /muajneom84065jepet apartament 1+1 me qira, rezidenca lake view, liqeni i tiranesap...
📅Date: 08/12/2023 21:23

1,500 Euro - Japim Me Qira Apartament 2+1+post Parkimi Per Zyra Tek Liqeni I Tiranes

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
79.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
2 Tualete
Japim me qira apartament 2+1+post parkimi per zyra tek liqeni i tiranes,tek rezidenca lake view! 1,500 € /muajoks83987japim me qira apartament 2+1+post parkimi per zyra tek liqeni i tiranes,tek...
📅Date: 08/12/2023 21:21

200 Euro - Ndarje Qeraje

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 121.47 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 0, Ashensor 1
1 Tualete
Kerkojm 1 ose 2 vajza per ndarje qeraje..te jene te rregullta me pagesat...
📅Date: 08/12/2023 21:20

550 Euro - 1+1+kuzh Me Vete / 2+1 (*bllok - Libri Unv, Fiks Te Artigiano) K4,jo I Fundit -tot. I Rinovuar: Parket, Kuzh E Re, Mobil

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (2.32 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera: apt 1+1+kuzh me vete / 2+1 (bllok - libri universitar, artigiano) k4, jo i fundit - apt totalisht i rinovuar: mobilim cilesore, parket, kondicioner dhe elektro a++ kuzhine e re | tualet...
📅 Date: 07/12/2023 17:21

500 Euro - H. E Pare Me Qera: 1+1 ( Rr. Elbasanit - 1min Downtown One ) K1, Me Oborr - 100% I Ri: Parket, Kondicioner & Kuzh E Komp

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera: 1+1 ( rr  elbasanit - downtown one ) k1 - oborr privat | vendodhje e papërsëritshme - 100% i rinovuar dhe pabanuar me pare | sallon i madh me kënd divani i ri dhe i shtruar me parke...
📅 Date: 07/12/2023 17:45

700 Euro - 2+1 ( Bllok - Pas Xhekos, Spar ) K2, Pllt I Ri - Ap I Investuar: Mobilim Cilesore, Parket, Kondicioner & Kuzh E Re

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (1.01 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apt 2+1 (bllok - pas xhekos, spar) vendndodhje fantastike - k2, pllt i ri me ashensor | i kompletuar dheinvestuar se fundmi | mobilim cilesore | kondicioner dhepajisje funksionale | park...
📅 Date: 07/12/2023 18:02

37,000 Leke - Ap 1+1 Cilesore (87m2) Tek Rruga E Elbasanit - Totalisht I Mobiluar + Kondicioner | Ballkon I Madh

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera  1 + 1 (87 m2) tek rruga e elbasanit - zone perfekte | totalisht i mobiluar | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | dritare d...
📅 Date: 07/12/2023 22:51

400 Euro - Rruga Kongresi I Manastirit Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (2.05 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga kongresi i manastirit , prane shkolles andon zako cajupi dhe qsut jepet me qera apartament 2+1, 80𝐦2 i mobiluar .apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi me kr...
📅 Date: 08/12/2023 15:07

1,200 Euro - Deluxe ⚜ 2+1+2wc & 2 Poste Parkimi ( Liqeni I Thate ) K4, Ashens & Pamje | Modern: Parket, Elektro A++ Kondicioner Da

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (1.11 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Jepet me qera: super apartament 2+1+2wc dhe2 poste parkimi ( liqeni i thatë ) k4, pllt i ri me ashensor | ap modern dhe mobilim cilesore | parket | elektro a++ nga marka cilesore | 2 kondicioner daik...
📅 Date: 08/12/2023 19:23

50,000 Leke - Super Ap 1+1 Tek Kopshti Botanik

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik 2.26 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 tek kopshti botanik , kati i 4-te e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet , per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 500 mije leke...
📅Date: 08/12/2023 21:18

400 Euro - Super Ap 2+1 Tek Kopshti Botanik ( Te Xhamia )

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik 2.26 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
98.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 2+1 tek kopshti botanik ( tek xhamia ) kati i 2-te banim e mobiluar me te gjitha kushtet . per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 400 euro...
📅Date: 08/12/2023 21:18

800 Euro - Super Ap 2+1 Tek Kodra E Diellit ( Zgjerimi )

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKodra e Diellit 2.38 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
132.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet apartament me qera 2+1 te "kodra e diellit 1"ngjitur me kodra diellit 2 ,i mobiluar kati 2 ,138m2 i pabanuar me pare,cmimi 800 euro perfshir dhe nje post parkimi,per me shum kontaktoni 068256777...
📅Date: 08/12/2023 21:18

250 Euro - Apartament 1+1 Me Qera Ne Astir, Mbrapa Hotel Delux (id 08123)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Ne astir, mbrapa hotel delux, jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar, kat vile. parking i garantuar. jepet me qera 250 euro...
📅Date: 08/12/2023 21:18

650 Euro - Super Ap 2+1 Tek Rruga Fortuzi Ne Qender ( Me Parkim )

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.90 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 2+1 tek rruga fortuzi me parkim e mobilur ne menyre moderne me te gjitha kushtet kati i 4-te, me ashensor per me teper n kontaktoni +355682567777 cmimi : 650 euro ...
📅Date: 08/12/2023 21:17

4,000 Euro - Super Ap 2+1 Dhe 1+1 Tek Diga E Liqenit ( Lake Wiew )

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 4.29 Km nga qendra
Apartament 4+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
208.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Jepen ambiente me qera te liqeni perball"kopshtit zeologjik"tek 3 kullat "lake wiew", ambienti eshte total 208m2 dhe eshte i ndare ne dy ambiente , njera 74m2 dhe tjetra 134m2 ndodhen ne katin e 2 , c...
📅Date: 08/12/2023 21:17

750 Euro - Super Ap 2+1 Ne Vasil Shanto

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneVasil Shanto/Pallati me Shigjeta 125.67 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
97.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 2+1 ne vasil shanto , kati i 2-te banim e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet , per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 750 euro mundesi parkimo...
📅Date: 08/12/2023 21:17

800 Euro - Jepet Me Qira Apartamant 3+1+2 Tek Komuna E Parisit!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
195.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
2 Tualete
Jepet me qira apartament 3+1+2 prane qendres kristal te komuna e parisit.apartamenti eshte i organizuar ne:-sallon-ambient gatimi-3 dhoma gjumi-2 tualeteapartamenti ndodhet ne katin 2 te nje pallati t...
📅 Date: 07/12/2023 11:20

1,250 Euro - Glamour Duplex ⚜ 2+1+2wc & Garazh ( Bllok - Credins ) K4, Ashs & Pamje **investim Premium, Dizajn Me Arkitekt: Parket,

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.65 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
128.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Me qera: duplex 2+1+2wc dhe1 garazh personal ne -1 ( bllok - credins qendror ) k4 dhe5 (me super pamje) pllt v 2004 me ashensor dhe i perdorur vetem per banim | apartamenti eshte i dizenjuar dhe organ...
📅 Date: 07/12/2023 14:58

2,300 Euro - Jepet Me Qira Vile 4- Kateshe Tek Vilat Amerikane !

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
Ambjenti Vila Luksoze
7+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
488.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
8 Tualete
Vila me 8 dhoma gjumi dhe 4 tualete , jepet për qira në zonën prestigjioze të vilave amerikane , tiranë. organizomi ;• sipërfaqe e brendshme 120 m² per kate• sipërfaqe e përgjithshme 488m...
📅 Date: 07/12/2023 18:23

47,000 Leke - *apt 2+1+**2wc Ne Shkoze (rrethi - Unaza E Re) K4, Pllt I Ri - Mobilim Cilesore || Kondicioner

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
119.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Me qera super apt gjigand 2+1+**2wc+2bllk te rrethrrotullimi i shkozes *unaza e re || pallat i ri me ashensor || mobiluar nga pronari per vete **shume cilesore || kondicioner || kuzhine me cdo elektro...
📅 Date: 07/12/2023 19:16

550 Euro - Jepet Apartamant 2+1+1 Tek Prokuroria E Tiranes!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamanti organizohet ne ;- sallon plus kuzhine gatimi . - 2 dhoma gjumi . - 1 tualet .- 1 ballkon . pallat i ri me ashensor . cmimi i pa diskutueshem . ...
📅 Date: 08/12/2023 11:58

700 Euro - Super Ap 1+1 Ne Bllok ( Cokolatini )

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament me qera ne bllok tek "cokolatini" i mobiluar 1+1 ,me ashensor ,cmimi 700 euro per me shum kontaktoni 0682567777...
📅Date: 08/12/2023 21:17

30,000 Leke - Apartament Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneMinistria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe 1.55 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
82.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament me qera 1+1 siperfaqe: 82 m2 kati 2 (vile private) i mobiluar organizohet: -sallon ndenje + gatimi -dhome gjumi -tualet -ballkon cmimi per qera: 30.000 leke adresa: r...
📅Date: 08/12/2023 21:16

37,000 Leke - Super Ap 2+1 Tek Kopshti Zologjik Tek ( Xhamia )

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik 2.26 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 2+1 tek kopshti botanik ( tek xhamia ) kati i 1 -re banim , e mobiluar ( mungon vetem televizori) per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 37000 mije leke...
📅Date: 08/12/2023 21:16

1,400 Euro - Super Ap 2+1 Tek Teg Rezidenca Sofia

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSauk/Qendra TEG 5.75 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Zona/rruga : rruga e vilave qera, apartament 2+1+2+post parkimi, teg, tiranë. apartamenti ndodhet në rezidencën sofia. • sipërfaqja: 102 m2. • kati 3 • ndërtim i ri. • ambient...
📅Date: 08/12/2023 21:16

700 Euro - Super Ap 1+1 Me Garazhd Tek Liqeni Thate

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik 2.26 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
86.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Zona/rruga : liqeni i thate apartameni ndodhet tek liqeni i thate. informacion i pergjithshem: siperfaqe apartamenti: 86 m2. kati i 4 banim. organizimi: ambjent ndenje + gatimi 1 dhome ...
📅Date: 08/12/2023 21:16

400 Euro - Super Ap 1+1 Tek Rreth Rrotullimi Saukut Me Parkim

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSauk/Qendra TEG 3.04 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 tek rreth rrotullimi i saukut , kati i 4-te banim ,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet , per me teper na kontakroni +355682567777 cmimi 400 euro bashke me nje post parking...
📅Date: 08/12/2023 21:16

1,000 Euro - Super Ap 2+1+2 Tek Komuna Parisit Me Parking

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
199.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Qira, apartament 2+1+2, komuna e parisit, tirane apartament 2+1 për qira, pozicionuar prane komunes se parisit. informacion mbi apartamentin: • siperfaqe e apartament(bruto): 200 m2 • k...
📅Date: 08/12/2023 21:16

1,200 Euro - Jepet Me Qera Super Apartament 3+1 Ne Zonen E Komunes Se Parisit (id 4231078)

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.08 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
180.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
2 Tualete
Id 4231078 komuna parisit, blloku i vilave, mbas kopleksit kika, jepet me qera kati i dyte i rezidencial/viles 3+1, hyrje totalisht ne vete, mobiluar ne menyre luksoze dhe moderne, e re dhe cilesore...
📅 Date: 07/12/2023 09:24

41,000 Leke - Apartament 1+1 Me Qera Tek Vasil Shanto Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ysberisht/Kombinat/Selite (1.27 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Në vasil shanto jepet me qera apartament 1+1, në katin e 2 ,mobiluar, pallat ekzistues. ...
📅 Date: 08/12/2023 15:39

320 Euro - 2+1 Apartament Mobiluar Prane Pallatit Me Shigjeta

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 3.60 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 12, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 2+1 mobiluar shume prane palllatit me shigjeta prane stacionit te autobuzit ...
📅Date: 08/12/2023 21:16

600 Euro - Super Ap 2+1 Tek Shallvaret ( Bllok) Reshit Collaku

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 0.28 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament 2+1 tek shallvaret ( tek rruga reshit collaku)kati i 4-te tek joni peci ,e mobilur me te gjitha kushtet , per me teper n kontaktoni +355682567777 cmimi : 600 euro ...
📅Date: 08/12/2023 21:16

900 Euro - Super Ap 2+1 Tek Rruga E Barrikadave ( Shkolla Sami Frasheri )

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.61 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament 2+1 tek rruga barrikadave (afer shkolles sami frasheri)kati i 4-te banim me ashenore , e pa banuar me pare per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 900 euro ( ka mundesi parkimi)...
📅Date: 08/12/2023 21:16

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim