340x230    340x230

🏡 shtepi private allias

🕵 Online 69 lexues | ⏳ 19 njoftime ne pritje    
Ambjenti
4+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
296.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
2 Tualete

Shitet shtëpi private dhe dyqan, allias.informacion mbi pronën:• strukturë ndërtimi 3 katëshe.•.sipërfaqje trualli: 296 m2.• sipërfaqe ndërtimi: 247 m2.• sipërfaqe e shfrytëzueshme në maksimum dhe organizim perfekt.• me korrid...

13/01/2023 13:02

148,000 Euro

Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
4+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
214.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
3 Tualete

Shitet, shtëpi private, allias, tiranë. prona pozicionohet në rrugën njazi meka. informacion mbi vilën: • sipërfaqja e vilës: 214 m2. • sipërfaqja e truallit: 251 m2. • strukturë 2-katëshe. organizimi: • kati 1: sipërfaqja 1...

05/01/2023 12:58

150,000 Euro

Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
251.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete

- shitet, shtëpi private, allias, tiranë. - sipërfaqja e vilës: 214 m2. - sipërfaqja e truallit: 251 m2. - strukturë 2-katëshe. - organizimi: - kati 1: sipërfaqja 145 m2. përbëhet nga ambient ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tu...

14/11/2022 20:36

58,000 Euro

Tirane Zone Periferike |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
226.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Ne allias, ne rrugen kole ashta, shitet shtepi private 1-kateshe 2+1, me siperfaqe trualli 226 m2 dhe siperfaqe ndertimi 70.8 m2, me hipoteke, i mobiluar. shtepia organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambientin e gatimit, dhoma matrimoniale, d...

02/09/2022 12:30

125,000 Euro

Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
135.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete

Shitet shtepi private 2 kate i mobiluar siperfaqa e truallit : 55.7m2 siperfaqa e ndertimit : 135m2 ( kati 1: 55m2 : kati 2 : 80 m2) adresa : allias afer shkolles bajram curri. rruga halit bega cmimi : 125.000 euro...

18/05/2022 12:21

78,700 Euro - Shitet Apt 2+1 Ne Selite ( Kompl. 2023 ) Cilesi Ndertimi Premium | Kati 4 (ashensor) Me Pamje **jug - Perendim

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite (2.77 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 ne kompleks te vitit 2023, me cilesorin ne selite ( perfundon ne maj )- qetesi, gjelberim dhe ajer i paster.- cilesi e larte ndertimi- pamje fantastike e tiranes | planimetri shu...
📅 Date: 26/01/2023 17:43

48,000 Euro - Okazion!!! Shitet Apartament 1+1 Ne Kinostudio!

Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 2.78 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 ne kinostudio! informacione mbi pronen: siperfaqe bruto: 58m2 kati i pare banim organizimi: sallon kuzhine 1 dhome gjumi 1 tualet 1 ballkon cilesime te tje...
📅 Date: 26/01/2023 22:30

95,000 Euro - Shitet: 1+1 I Madh (selvia - Qender) 🏬 Pallat I Ri - V. 2010 (ashensor) Kat. 3 - Or. Jug -p. - Vetrata Pvc | Kondicio

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.61 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet aparament 1+1 gjigand 🏬 (ne qender , selvia ) - rr siri kodra (xhangolli) - pallat i ri v. 2010 - me ashensor | planimetri shume e mire, hapesire e bolleshme | orientim jug - perendim **ndri...
📅 Date: 26/01/2023 22:30

95,000 Euro - Shitet: 1+1 I Madh (selvia - Qender) 🏬 Pallat I Ri - V. 2010 (ashensor) Kat. 3 - Or. Jug -p. - Vetrata Pvc | Kondicio

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.61 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
86.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet aparament 1+1 gjigand 🏬 (ne qender , selvia ) - rr siri kodra (xhangolli) - pallat i ri v. 2010 - me ashensor | planimetri shume e mire, hapesire e bolleshme | orientim jug - perendim **ndri...
📅 Date: 26/01/2023 20:55

174,000 Euro - Super Ap 3+1 Per Shitje ( Rezidenza 2 Kodra E Diellit

Tirane | Kodra e Diellit 2.22 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
145.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 3+1 ne shitje tek rezidenca kodra e diellit 2 ,me siperfaqe 146 m :siperfaqe e brendshme 122.55 siperfaqe e perbashketa:23.3 kati i 4-te banim pallati eshte ne faze karabina super oka...
📅 Date: 26/01/2023 20:48

120,000 Euro - Super Ap 2+1 Te Ministria Drejtesise ( Bulevardi Zogu Pare )

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.70 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
98.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet super apartament 2+1 te bulevardi zogu pare, rruga hamid shijaku prane ministrise se drejtesise kati 4 banim pallat 5 katesh me siperfaqe totale 91m2 plotesisht i mobiluar, hyrje e rregul...
📅 Date: 26/01/2023 20:48

138,000 Euro - Super Ap 2+1 Tek Liqeni Thate ( Afer Komp Fz )

Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik 2.45 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
112.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 tek liqeni i thate (afer kompleksit fz)e mobiluar ne menyre moderne me siperfaqe 112.25 m me nje super cmim :138.000 euro per me teper na kontaktoni +355682567777...
📅 Date: 26/01/2023 20:48

117,000 Euro - Super Ap Okazion 3+1 Tek 21-shi ( Bar Oslo )

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.15 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament 3+1 tek 21 dhjetori (tek bar oslo)afer supermarket joena,e mobiluar ne menyre bashkohore ,kati i 5-te pa ashenore,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi per 115 euro me siperfaqe 12...
📅 Date: 26/01/2023 20:48

250,000 Euro - Super Ap 3+1 Per Shitje Tek Komuna Parisit

Tirane | Komuna e parisit 1.43 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
152.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet super apartament 3+1 te reuga osman myderizi (komuna parisit) me siperfaqe totale 152 m2 kati 4 banim pallat i ri me termoizolim ashensor plotesisht i mobiluar ne menyre moderne dhe i ko...
📅 Date: 26/01/2023 20:47

166,500 Euro - Duplex 3+1+kzh. Me Vete +2wc & Depo ** 100% I Ri - Liq. I Thate (mir Zoti) Investim Premium **super Arredim, Parket Ac5

Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.58 Km nga qendra)
Ambjenti Duplex(shtepi me 2 kate)
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
140.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet duplex unik & 100% i ri: 3+1+kuzh. me vete + 2 wc & depo (liqeni i thate - kapiten mir zoti) pllt i ri (2013) me ashensor dhe ndertime me cilesi absolute (sis. kapot) - apt me cdo gje a...
📅 Date: 26/01/2023 15:09

135,000 Euro - Shitet, Super Cmim: 3+1+2wc - 📍ministria E Jashtme (brenda Unazes) Pallat I Ri V. 2002 (kat. 5 Me Ashensor & Pamje) *

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (1.13 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
130.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 3+1+2wc & 2ballkone - ⭐me cmim te paperseritshem*⭐  te min. e jashtme (brenda unazes) pallat i ri  v. 2002 me ashensor -  (kati 5, me pamje) orientim jug-peren...
📅 Date: 26/01/2023 14:24

95,000 Euro - Shitet: 1+1 I Madh (selvia - Qender) 🏬 Pallat I Ri - V. 2010 (ashensor) Kat. 3 - Or. Jug -p. - Vetrata Pvc | Kondicio

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet aparament 1+1 gjigand 🏬 (ne qender , selvia ) - rr siri kodra (xhangolli) - pallat i ri v. 2010 - me ashensor | planimetri shume e mire, hapesire e bolleshme | orientim jug - perendim **ndri...
📅 Date: 26/01/2023 22:30

78,700 Euro - Shitet Apt 2+1 Ne Selite ( Kompl. 2023 ) Cilesi Ndertimi Premium | Kati 4 (ashensor) Me Pamje **jug - Perendim

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite 2.77 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 ne kompleks te vitit 2023, me cilesorin ne selite ( perfundon ne maj )- qetesi, gjelberim dhe ajer i paster.- cilesi e larte ndertimi- pamje fantastike e tiranes | planimetri shu...
📅 Date: 26/01/2023 17:43

212,500 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2, Qendër/ Opp27041

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Opp27041 apartamenti ndodhet në qendër. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja: 125m2. • kati: 3. organizimi: • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. • tuale...
📅 Date: 26/01/2023 17:19

275,000 Euro - Shiten, 3 Apartament Studio, Përballë Sheshit Skënderbej / Opp29349

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.08 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Në një nga lokacionet më preferenciale për biznes, në qendër të qytetit ofrojme për shitje 3 apartament studio! informacion mbi apartamentet: • sipërfaqja e apartamenteve : 105 m2 • ...
📅 Date: 26/01/2023 17:19

320,000 Euro - Shitet, Vilë, Mjull Bathore, Tiranë, Future Home

Tirane | Zone Periferike 4.70 Km nga qendra
Ambjenti
5+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
434.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
3 Tualete
Vila ndodhet ne residencen elysium ne juglindje te qytetit te tiranes, njesia administrative farke.sipërfaqe totale: 434m²organizimi:kati nëntoke:•ambient shplodhës 45m2• depo 19m2• tualet 8...
📅 Date: 26/01/2023 17:10

400,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2 + Post Parkimi, Joy Residence/ Opp26351

Tirane | Zone Periferike 6.13 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
118.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
2 Tualete
Opp26351 apartamenti ndodhet pranë teg, tek joy residence. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja: 118m2. • kati i 3. organizimi: • ambient ndenje. ambient gatimi. • 2...
📅 Date: 26/01/2023 17:09

150,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Fusha E Aviacionit Pro+29558

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.29 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
135.00 m2
Kati 10, Ashensor 1
2 Tualete
Disponojme apartament 2+1 per shitje me vendodhje tek fusha e aviacionit. informacion mbi apartamentin: • kati 10. • sipërfaqe 135 m2 (bruto) • siperfaqe 125.7 m2 (neto) • kubaturë...
📅 Date: 26/01/2023 16:50

58,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Unaza E Re Pro+28627

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.17 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
...
📅 Date: 26/01/2023 16:45

73,000 Euro - Shitet Apartament 2+1, “grand Gallery Residence”, Yzberisht, Tiranë

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.17 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 9, Ashensor 2
1 Tualete
Disponojmë apartament për shitje, i pozicionuar tek bulevardi migjeni,yzberisht informacion mbi apartamentin: • kati i 9 banim (i fundit) • sipërfaqe apartamentit (bruto) : 73.5 m2 organi...
📅 Date: 26/01/2023 16:18

90,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E Don Bosko Prane Fiori Di Bosko (id 4121954).

Tirane | Don Bosko 1.72 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Id 4121954 ne don bosko prane fiori di bosko, shitet apartament 2+1, me hipoteke, siperfaqja 87 m², pallat i ri, kat i 3 banim, strukture e rregullt, e mobiluar. organizohet ne sallon te bollshem, 2...
📅 Date: 26/01/2023 15:53

291,000 Euro - 🔺️shitet Apartament 4+1🔺 📍prane Avni Rustemi, Rr Fadil Rada [id Kdssna 0427]

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe 0.56 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
4+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
171.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
🔹kati 5 🔹 ashensor po 🔹siperfaqa 171m2 ▫️organizohet: 🔹️ sallon dhe ambjent gatimi 🔹️ dhoma gjumi 3 🔹️ballkon 3 🔹tualete 2 ▫️ofrohet 🔹e m...
📅 Date: 26/01/2023 15:51

58,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje, Unaza E Re( Kompleksi Urban Gate)

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.15 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
1 Tualete
Apartament 1+1 ne shitje, unaza e re( kompleksi urban gate) apartament 1+1 per shitje ne zonen e unazes se re ( kompleksi urban gate) informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit...
📅 Date: 26/01/2023 15:44

95,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Te Prokuroria E Tiranes

Tirane | Don Bosko 0.93 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 te prokuroria e tiranes, ne rrugen “haxhi hysen dalliu”, me nje siperfaqje banimi 75m2. apartamenti eshte i pajisur me 1 dhome gjumi, ambient ndenje dhekuzhine, 1 ballkon ...
📅 Date: 26/01/2023 15:40

123,000 Euro - Shitet Apartamenti Afer Vizion Plus

Tirane | Don Bosko (1.92 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
88.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament i rregulluar dhe i mobiluar 2+1apartamenti eshte 88 metra 2. pallat i ri me orientim lindje perendim, kati i peste me ashensor.cmimi 123000 euro i diskutueshem. ...
📅 Date: 25/01/2023 12:41

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim