Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 175,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 01/12/2023 08:54 Post ID: 99000


Pagesa

175,000 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 181.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 723 Euro
Distanca 2.22 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 4004

Apartament 2+1 ne Shitje tek Rezidenca Kodra e Diellit 2 ,me siperfaqe 99.6 siperfaqe apartamenti dhe 82 m verande siperfaqe totale e apartamentit dhe vernades eshte :181 m
siperfaqe totale :181
siperfaqe e brendshme :83
siperfaqe e perbashket :15
siperfaqe verande:82
Per me teper na kontaktoni +
me cmimi 1250 euro per meter katror per apartament dhe 1/2 per verande