Shiten 2 vila tre-kateshe , ngjitur me njera- tjetren Tirane

Shtepi ne shitje 25/01/2023 17:35 Post ID: 98983


Pagesa 400,000 Euro
Ambjenti 4+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 599.00 m2 me 3 Tualete
Kati Vila Luksoze Kati 1
Invest Mund te jepet me qera mujore rreth: 1606 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa farke - Harta
Lexime 10

Shiten 2 vila tre-kateshe , ngjitur me njera- tjetren

Adresa: Te Sanatoriumi, prane lokal Abazi Farm

Sipërfaqe ndertimi 599 m2

Totalisht e mobiluar dhe e rregulluar


Me hipotekeMe oborr 514 m2
Me dy garazhe


Çmimi për Shitje 400 000 euro

[ID KB 047]