🔻Shitet apartament 1+1 🔻 [ID ASKDNF 21310] Tirane

Shtepi ne shitje 25/01/2023 17:26 Post ID: 98982


Pagesa 77,000 Euro
Ambjenti 1+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 69.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 2 me 1 Ashensor
Invest Mund te jepet me qera mujore rreth: 352 Euro
Distanca 2.29 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania - Harta
Lexime 8

🔻Shitet apartament 1+1 🔻

📍Laprak Te Dritan Hoxha

🔹Kati 2
🔹 Ashensor po
🔹Siperfaqe : 69m2

▫️Organizohet:
🔹Sallon dhe Ambient Gatimi
🔹Dhoma gjumi 1
🔹Tualete 1
🔹Ballkon 1

▫️Ofrohet
🔹 Perfundon brenda 2 viteve
🔹 Sistemi i ngrohje/ftohje multisplit dhe sistemi hidraulik multistrat.
🔹 Tualete Incaso.
🔹 Ka kubatur te rregullt
🔹ndricim natyral
🔹hapsire e madhe
🔹 Dritare plastike me dopio xham.

Cmimi: 77000EURO

[ID ASKDNF 21310]