Shiten aparatmente ne ndertim te Ali Demi, rezervim me 20% dhe 80% financim Tirane

Shtepi ne shitje 25/01/2023 16:43 Post ID: 98978


Pagesa 61,000 Euro Zero Komision
Ambjenti 1+1, bosh, Pa mobiluar   
Siperfaqa neto 60.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 5 me 1 Ashensor
Invest Mund te jepet me qera mujore rreth: 227 Euro
Distanca 2.43 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Pasho Hysa, Tirana, Albania - Harta
Lexime 72

OKAZION te Ali Demi.
Shiten apartamente ne faze ndertimi, te cilet perfundojne per 14 muaj.
Apartamentet rezervohen me 20% te vleres tani dhe 80% paguhen ne momentin kur merni celesat e apartamentit. Pjesen e 80% ne fund mund ta financoni me kredi me mbeshtetje te kompanise qe i nderton,e cila ju mbeshtet me kolateral.
Cilesia e ndertimi eshte shume e larte, struktura eshte monolite dhe rezistente per termete deri 9 balle, me sistem kapot me lesh guri per termoizolim dhe izolim akustik, dritare alumin termik dopio xham,laminat ac4, tualet me hidrosanitare inkaso, lartesia e katit 295 cm.
Kompleksi ka 6 ndertesa, 7 kate dhe cdo ndertes ka ne katin -1 parkime. Rendesi te vecante i kushtohet sistemimeve te jashtme, parqe, kende lojrash per femije dhe pedonale.
Disponojme opsione me siperfaqe dhe planimetri te ndryshme, te mireorganizuara dhe mireshfrytezuara.
Mundesi zgjedhje per orientim dhe katin.
Kontrata behet drejtperdrejt me firmen qe i nderton, nuk jemi agjensi dhe nuk keni % per te paguar.
Per me shume informacion Marko