Apartament 1+1 per shitje tek Myslym Shyri Tirane

Shtepi ne shitje 25/01/2023 16:41 Post ID: 98977


Pagesa 123,000 Euro
Ambjenti 1+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 61.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 4 me 1 Ashensor
Invest Mund te jepet me qera mujore rreth: 637 Euro
Distanca 0.63 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 18

Apartament 1+1 ofrohet per shitje prane ADIDAS tek Myslym Shyri. Pallat i ri dhe dhe shume mire i administruar.Apartamenti ka nje hapesire te bollshme dhe te mireorganizuar. Kubature e rregullt. Totalisht i investuar dhe arreduar ne menyre bashkekohore. Mundesi shume e mire banimi dhe investimi. Disponon hipotek.