Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e 21 Dhjetorit rruga Muhamet Gjollesha (ID 4111508) Tirane

Shtepi ne shitje 24/01/2023 17:34 Post ID: 98828


Pagesa 110,000 Euro
Ambjenti 1+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 74.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 2 me 1 Ashensor
Invest Mund te jepet me qera mujore rreth: 570 Euro
Distanca 1.35 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania - Harta
Lexime 8

ID : 4111508

Ne zonen e 21 Dhjetorit rruga Muhamet Gjollesha, shitet apartament 1+1, me hipoteke, siperfaqja 74 m² total(66 m² neto), pallat i ri,kat i 2, ashensor, strukture e rregullt, e mobiluar. Organizohet ne sallon te bollshem, ambjent gatimi, dhome gjumi, tualete me aspirim, korridor shperndares, ballkon, kondicioner, orientimi Jug- Perendim, ndricim natyral. Ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe te aksesueshme.

Cmimi 110000 euro pak i diskutueshem.