🔺️Shitet apartament 2+1🔺 📍Fresk tek restorant fresku [ID KDLMNA 5347] Tirane

Shtepi ne shitje 24/01/2023 11:13 Post ID: 98735


Pagesa 75,000 Euro
Ambjenti 2+1, bosh, Pa mobiluar   
Siperfaqa neto 105.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 6 me 1 Ashensor
Invest Mund te jepet me qera mujore rreth: 265 Euro
Distanca 4.36 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania - Harta
Lexime 72


🔹Pallat I ri
🔹Kati 6 i fundit
🔹 Ashensor po
🔹Siperfaqa bruto: 105.2m2

▫️Organizohet:
🔹️ Sallon dhe ambjent gatimi
🔹️ Dhoma gjumi 2
🔹️Ballkon 1
🔹Tualete 1
🔹️Depo 4 m2 Lartesi 3.5 m

▫️Ofrohet
🔹E mobiluar ose bosh
🔹Parket po
🔹️Pllake po
🔹Ne gjendje te mir
🔹Ka kubatur te rregullt
🔹️Hipoteke karabinaje
🔹️Orjentim J-L

Cmimi bosh: 75000 E
Cmimi e mobiluar:80000 E

[ID KDLMNA 5347]