Apartament 2+1 per 75.000 Euro me certfikate pronesie!! Tirane

Shtepi ne shitje 24/01/2023 17:29 Post ID: 98612


Pagesa 75,000 Euro
Ambjenti 2+1, Pjeserisht e mobiluar   
Siperfaqa neto 87.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 1 Ashensor
Invest Mund te jepet me qera mujore rreth: 363 Euro
Distanca 0.63 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa rruga e thesarit - Harta
Lexime 189

Shitet apartament 2+1 me certifikate pronesie per 75'000€, ne Fresk tek Rruga e Thesarit, prane Restorant Freskut.
Apartamenti ka planimetri shume te rregullt dhe pa humbje me korridore apo kolona. Siperfaqe totale 88m2

Organizohet me korridor hyres, ambient dite sebashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne kat optimal banimi ne katin e 2 ne nje objekt te ri me ashensor.

Apartamenti disponon certifikate pronesie.