OKAZION TE UNIVERS CITY... APARTAMENT 2+1...!! Tirane

Shtepi ne shitje 24/01/2023 00:33 Post ID: 98452


Pagesa 65,000 Euro
Ambjenti 2+1, bosh, Pa mobiluar   
Siperfaqa neto 100.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 7 me 1 Ashensor
Invest Mund te jepet me qera mujore rreth: 249 Euro
Distanca 6.36 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Univers City, QTU - Harta
Lexime 91

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 kati i 7...!! NE NDERTIM..!!
Apartamenti ndodhet prane QTU ne nje nga komplekset me te reja ne Tirane nje qyteze brenda nje qyteti me planimetri shume te mira ne nje zone te qete per banim me te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jetese te mire.!! Univers City do të jetë komuniteti që do t’ju ofrojë qetësinë, atmosferën relaksuese, sigurinë, lehtësinë dhe komoditetin e një qyteti të vogël, duke pasur luksin që të jeni afër qendrës së kryeqytetit.
SHITET PER NJE CMIM OKAZION PREJ 650 EURO NGA 750 EURO QE ESHTE CMIMI AKTUAL...!!
LIKUJDIM TOTAL..!!
Nxitoni te perfitoni nga kjo oferte e limituar ne Kohe...!!
Vetem per klientat qe njofin zonen...!!
www.pronareger.com
Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: ,
REAL ESTATE REGER