Shitet apartamenti afer Vizion Plus Tirane

Shtepi ne shitje 02/02/2023 12:45 Post ID: 96489


Pagesa 123,000 Euro Zero Komision
Ambjenti 2+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 88.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 5 me 1 Ashensor
Invest Mund te jepet me qera mujore rreth: 573 Euro
Distanca 1.92 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Don Bosko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1578

Shitet apartament i rregulluar dhe i mobiluar 2+1

Apartamenti eshte 88 metra 2. Pallat i ri me orientim lindje perendim, kati i peste me ashensor.

Cmimi 123000 euro I diskutueshem.