Shtepi ne shitje Apartament ne Vlore, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 67,000 Euro. Vlore

Shtepi ne shitje 30/03/2023 11:29 Post ID: 93149


Pagesa

67,000 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 55.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 315 Euro
Qyteti - Zona Vlore - Orikum
Adresa rrugen Kaonet - Harta
Lexime 60

id 4111487
Ne rrugen Kaonet ne Orikum, 3 minuta nga deti, shiten 2 apartamente 1+1 me hipoteke, sipefaqe 55 m², kati 3 ne nje pallat te ri me ashensor, te pa banuar me pare. Apartamentet organizohen ne nje dhome ndenje me ambient gatimi, nje dhome gjumi, tualet, ballkon, koridor. Jane te arreduar me arkitekt ne menyre moderne, shtruar me parket, elektroshtepiake dhe hidrosanitare cilesore, kondicioner. Orientim jug-lindje. Te ndodhura ne nje zone shume prane plazhit, ngjitur me Lungomaren Orikum, apartamentet jane vendi ideal per te kaluar pushimet verore.

Cmimi 67000 euro secili