Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 145,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 02/12/2022 11:34 Post ID: 92670


Pagesa

145,000 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 110.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 5 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 525 Euro
Distanca 26.68 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kava - Harta
Lexime 48

Shitet apartament 2+1 ne zone e 21 Dhejtorit, prane kompleksit Square 21 dhe prane Universitetit ish- UET.

Apartamenti ndodhet ne ndertim me ashensor , me siperfaqe totale 110 m2 , organizuar me sallon , 2 dhoma gjumi, 1 tualet.

Prona eshte e pajisur me certifikate pronesie te rregullt hipotekore.