Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 79,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 18/09/2023 09:31 Post ID: 87305


Pagesa

79,000 Euro

Ambjenti 1+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 65.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 4 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 327 Euro
Distanca 2.29 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania - Harta
Lexime 165

Disponojme, Apartament 1+1, pranë Doganes, Ish Sheshi Shqiponja.

Informacion mbi pronën:
• Siperfaqe Bruto: 64.7 m2
• Siperfaqe Neto: 54.6 m2
• Kati i 4
• Orientim Veri-Perendim

Organizimi:
Ambjent ndenje dhe ambient gatimi
1 Dhome gjumi
1 Tualet me dritare
1 Ballkon.

Cilësime të tjera:
• Bosh
• Me ashensor
• Kubaturë e rregullt.
• Parket,pllake sipas zgjedhjes se klientit
• Sistem chiller/multisplit
• Fasade e ventiluar
• Grila Inkaso
• Lavanderi
• Tavan Gipsi
• Vetrata dopio xham
• Gars Argon
• Tualet Inkaso
• Lartesia e apartamentit 3,15m

Për ta vizituar na kontaktoni!