Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 68,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 03/10/2022 12:40 Post ID: 84866


Pagesa

68,000 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 85.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 5 me 2 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 253 Euro
Distanca 2.05 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Astiri - Harta
Lexime 223

Shiten Apartamente 2+1 ne nje nga zonat qe po merr nje zhvillim te madh ne Tirane si eshte zona e Astirit .
apartamentet variojne me siperfaqe 85m2-120m2 .
Ndodhet ne kate te ndryshme dhe me orientim shume te mire .
Apartamentet jane ne faze suvatimi dhe jane shume shpejt te gatshme per banim .
Mundesi shume e mire per investim ose banim .

Shiten me cmimin : 800€m2
adresa: Astir